Dişi kuşum bu şekilde duruyor

Acemi Kuş

Yeni Üye
Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar. Benim dişi kuşum bu halde duruyor. Kendisi ve eşi kızışmış. Bu halde olmadan önce yuvalığın önünde durdu baktı. Dışkı ve yem yediğini görmedim. Ara sıra yer değiştiriyor.
Screenshot_20210402-212801_Gallery.jpg
Screenshot_20210402-212757_Gallery.jpg

Acaba yumurta olabilme ihtimali var mı ?Kanat tüyleri düşük duruyor mu?Dışkılarda büyüme var mı ? Ya da popo çevresinde şişkinlik..

Kuşunalıp anğs bölgesini yoklayın.yumurtavarsa serttir.yerde yatması yumurta sıkışması ihtimalini akla getitiyor

Anüs etrafında şişlik va gibi. Yaptığı bazı dışkılar büyümüş. Kanatlarında biraz düşmüş. Ama neden yerde yattığını bilmiyorum. Talaş az gelmiş olabilir mi?

Anüs etrafında şişlik va gibi. Yaptığı bazı dışkılar büyümüş. Kanatlarında biraz düşmüş. Ama neden yerde yattığını bilmiyorum. Talaş az gelmiş olabilir mi?
Dışkı ve anüs fotoğrafları atabilirseniz daha iyi yardımcı olacaklardır arkadaşlar

Arkadaşlar kuşu aldık ama herhangi gibi bir topluluk göremedik. Hâlbuki kafeste şiş bir şekilde duruyordu.

Arkadaşlar kuşu aldık ama herhangi gibi bir topluluk göremedik. Hâlbuki kafeste şiş bir şekilde duruyordu.
Popo kısmında şişlik mi yok demek istedniz öyleyse yumurta yok demektir herhangi bi sertlik gelmedi yani elinize.

Dişi kuş bizden normalde kaçmasına rağmen şu anda halsiz.

Kuş halan tüneğe çıkmadı. Erkek kuş tünekte öylece bekliyor. Maalesef bize alışamadıkları için kaçıyorlardı ama dişi kuş kaçmıyor. Durum halan aynı. Yerde hayla dolaşıyor.

Geri