Dişi kuş

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Emrrre
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Emrrre

Meraklı Üye
10 11 aylık dişi muhabbet kuşum var sizce ne zaman kızışır erkek istiyor ama dişi pek istemiyor dişiyi de değiştiremiyorum vuruyor yaklaşınca çok olmasa da erkeğe yanaşmıyor erkek kur yapıyor ama ne zmaan kızışır

10 11 aylık dişi muhabbet kuşum var sizce ne zaman kızışır erkek istiyor ama dişi pek istemiyor dişiyi de değiştiremiyorum vuruyor yaklaşınca çok olmasa da erkeğe yanaşmıyor erkek kur yapıyor ama ne zmaan kızışır
2 kuşun da fotoğrafını atar mısınız kafesle birlikte.

Maşallah kuşlar sağlıklı kafes dört dörtlük. Sıkıntı dişide. Kuşları bir süre ayrı tutabiliyorsanız ayrı tutun. 2 hafta ile 1 ay arası. Bu sürenin sonucunda hala çiftleşmiyorlarsa artık mecburi ya dişiyi ya erkeği değiştireceksiniz ya da gidip ikisine de yeni bir eş alacaksınız şimdilik ayırmayı deneyin. 10-11 aylık dişi muhabbet kuşu çoktan kızışmıştır zaten sıkıntı kuşun kızışmaması değil.

Başka kafese koydum yerde kafes internette satılan salma kafeslerden erkek yuvaya giriyordu zaten yine girdi dişide yuvanın ağzına geldi ona bakıyordu benim diğer kuşlar bağırmaya başlayınca uzaklaştı ordan bu kuşları anlayamıyorum hepsi farklı davranıyor

Geri