Dişi kuş sert davranıyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan TimPo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TimPo

Meraklı Üye
Erkek Kusum 4 aylık bende yanına damızlık 1 yaşında bi kuş aldım 4 aylık dişi kuşumu verdim sizce bunlar yumurta yapar mı sizde bana 4 aylık yavrudan eş olmaz dediniz kız 1 yaşında aldım erkeki deiştiremem o benim :D favorim ama dişi kuş biraz sert davreanıyor yüz vermiyor

4 aylık bir erkekten yumurta beklemek hata keşke dişiyi vermeseydiniz en azından yaşları aynı beraber büyüyüp eş tutarlardı. Zamana göre bakın belki iyi anlaşırlar.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biraz sabirli olun [emoji2][emoji2][emoji2] suan sizin yaptiginiz 10 yasinda bir erkek cocuguyla 18 yasinda bir kiz cocugunu evlendirip torun beklemek gibi birsey oldu. 4 aylik yavrunuz daha ilk tuyune girecek bu stresini atacak ikinci tuyune girecek oyle yuva yapmaya baslayacak. Siz Turkan soray gibi verdiniz disinin eline bir bebe buyutsun de yavru yapsin diye olmamis [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardes sen en iyi git yarin verdigin kusu geri al. Yavrulari bir kafese koy. Disinin yanina da denk bir kus al iki ciftin olsun

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dişi kuş kızışırsa ve yavru olduğu için erkekten yüz bulamazsa şidetli kavga ve yaralama olabilir kuşu geri değişin

Abiler bendeki muhabbet erkek ayiptir soylmessi cici ciddi elimizi yapiyor 4 aylik kusunda tepesine cikiyordu hayvan korkmaya bsladiydi ondan ama simdi aksam anlasiyotlar saldik evi falan gordu ayni tunekteler ve erkek kuyrugunu falan cekmeye calisiyor

Geri