DIŞKI PROBLEMİ (ÖLMEDEN YARDIMA İHTİYACIM VAR)

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan katarci
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

katarci

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar,
3.kuşumu aldım henüz yavru ve diğer kuşlarımda rastlamadığım şekilde bir dışkı problemi yaşıyorum.
Dışkısı koyu renk uzun şekilde boru gibi çıkıyor ve altından düşmüyor sürekli kuruyarak tüylerine yapışarak altında kalıyor. Sorunun ne olduğunu bilmiyorum ve çok halsizleşti kuşum.Gidişat pek iç acıcı değil. Yardımcı olabilicek birileri illa ki vardır diye sizden yardım istiyorum.Ne yapabilirim kurtarmak için.
Altından elimle veya peçeteyle temizlemek zorunda kalıyorum. Görsel paylaşıcam bi kaç tane lütfen birileri yardımcı olabilir mi

Bu duruma gelene kadar yazmanız lazımdı. Hangi şehirdesiniz bence acil veteriner desteğine ihtiyacınız var.

3-4 gündür böyle. Önceleri gayet normaldi. İlgisiz biri değilim, yanlış düşünmeyin lütfen. İstanbuldayım
3-4 günde aniden bu kadar bozulmaz ağırlık kaybı fiziksel belirtisi illa ki olur.
yarın acilen arayıp buraya gidin.
Gitmeden önce arayın.

Evet siyaha yakın
Tamam, veterinerden sulphamezathine ya da tetramezatin temin edin. Sulphamezathine, tam dolu suluğa (100 ml lik suluk) 7 damla ekleyin. 5 gün boyunca kullanın. Tetramezatin temin ederseniz eğer, tam dolu suluğa 1 pirinç tanesi kadar ekleyin. 5 gün boyunca kullanın. Bu 2 ilaçlardan sadece 1 tanesi temin edilecek.

Geri