Devam eden ishal

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan xayah
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xayah

Yeni Üye
Kuşumun bugun 6. günü ishalde ilk güne nazaran tüylerini kabartma ve sürekli uyku moduna girdi ishali ilerlemiş durumda artık ilaç ile tedavi yapmak istiyorum ilaç konusunda yardımcı olur musunuz

daha önce açtığınız başlıkta bi sürü insan farklı önerilerde bulunmuştu siz onları yapmadığınız gibi yine aynı şeyi soruyorsunuz. o kuş muhtemelen bugün ya da yarın tabana iner kısa sürede kaybedersiniz. maddi durumunuz uygun değilse bi veterinere gidip rica edin, 1 şırında %2.5 enrofloksasin versin onu kullanın max. 10 tl alır. kullanımı da forumlarda arayıp bulursunuz

daha önce açtığınız başlıkta bi sürü insan farklı önerilerde bulunmuştu siz onları yapmadığınız gibi yine aynı şeyi soruyorsunuz. o kuş muhtemelen bugün ya da yarın tabana iner kısa sürede kaybedersiniz. maddi durumunuz uygun değilse bi veterinere gidip rica edin, 1 şırında %2.5 enrofloksasin versin onu kullanın max. 10 tl alır. kullanımı da forumlarda arayıp bulursunuz
veterineri aradım rica ettim yanıt vermedi bana

evde şuan ailem yok 20tl var bende kuşum git gide kötüleşiyor

Baytril ya da enrofloksasin etken maddeli ilaç bulamazsanız sulphamezathine de olur, kullanabilirsiniz. Ama veterinere gidip sorun baytril varsa eğer şırınga içerisinde verirler diye düşünüyorum.

Geri