Dışkısı yeşil ve İz bırakıyorr!

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Mihrî
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mihrî

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba. Kuşum 3 yaşında. Son birkaç haftadır tüy döküyordu biz de vitamin aldık. Aşağıya ekleyeceğim aldığım vitamini. Asıl sorum şu; kuşum son 2 haftadır iz bırakan dışkı yapıyor ve açık yeşil. Takviye icin nr yapmamı önerirsiniz? Vitamin bir çözüm değil sanırım. Bunun için baska onerilerinize açığım. Bir de sürekli ziline salyalı bir sekilde kusuyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Dışkı ve vitamini ekledim aşağı.
d6a1a23a26b3d41424d742ba9d690c34.jpg
e1c855910dd83aae45d028038711f3c1.jpg

CASPER_VIA_M3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuşunuz da mantarsal veya bakteriyel bir hastalık var . Daha yakından fotograf atınız. Hangi sehirdesiniz ?

Kuşunuz da mantarsal veya bakteriyel bir hastalık var . Daha yakından fotograf atınız. Hangi sehirdesiniz ?
Bursadayim. Dışkıyı yakindan atayım. Mantarsal nr olabilir :(

Net mi bu şekilde Acaba? Nesi var kuşumun brn bursadayım .
ff315dfdfbb7d6db0b698c8da6980a15.jpg

Ben dışkılarda kötü durum göremedim. Ziline kusması, onu eşi zannedip kur yapmasından kaynaklanıyor.

Benim erkek kuşum da tüy döneminde ve dışkıları eklediğiniz footğraftakine benziyor. Diazyme 256 adlı probiyotiği internetten aldım 3 gün boyunca vereceğim.

Benim erkek kuşum da tüy döneminde ve dışkıları eklediğiniz footğraftakine benziyor. Diazyme 256 adlı probiyotiği internetten aldım 3 gün boyunca vereceğim.
Sonucu benimle paylaşır mısınız rica etsem

Sonucu benimle paylaşır mısınız rica etsem

2 gün boyunca verdim. İlk 2 gün sulu dışkı azaldı bugün de rengi normal rengine döndü. Şuan dışkısında problem yok. Tüy değiştirme döneminde kuşlara probiyotik ve vitamin vermek gerekliymiş.

2 gün boyunca verdim. İlk 2 gün sulu dışkı azaldı bugün de rengi normal rengine döndü. Şuan dışkısında problem yok. Tüy değiştirme döneminde kuşlara probiyotik ve vitamin vermek gerekliymiş.
Utku bey probiyotik ve vitamin olarak önereceğiniz ürün hangisu acaba? Ben kalamar kullanıyorum ama onu zaten çok fazla tuketmiyor. Vitamin icin de hala düzgün bi vitamin bulamadım

Utku bey probiyotik ve vitamin olarak önereceğiniz ürün hangisu acaba? Ben kalamar kullanıyorum ama onu zaten çok fazla tuketmiyor. Vitamin icin de hala düzgün bi vitamin bulamadım

Ben pek bilgili değilim bu konuda Vitamin olarak Avisol a probiyotik olarak dizyme kullandım faydasını da gördüm

Bu satıcıdan orj. üründen bölünmüş muta-vit ve ferti-vit 20 gr aldım bu ürünleri araştırın kafanıza yatarsa alın kaliteli ürünler son kullanım tarihlerini satıcıya sorarak teyit edin

Bu satıcıdan orj. üründen bölünmüş muta-vit ve ferti-vit 20 gr aldım bu ürünleri araştırın kafanıza yatarsa alın kaliteli ürünler son kullanım tarihlerini satıcıya sorarak teyit edin
Sag olun bakacağım

Geri