Dışkısı değişmiş

Ahmet Sevim4321

Yeni Üye
Kuşum bugün çok uyuyor dün ne güzel ötüyordu şimdide dışkısı değişmiş birde dün suyuna vitamin koydum

Ekli dosyalar

• 1552048423263-170980913.jpg
    1552048423263-170980913.jpg
    445.5 KB · Görüntüleme: 30
Düne göre halsiz ve çok su içtiğini gördüm dışkıları düştüğü yerin etrafına leke yapmış

Ekli dosyalar

• 20190308_192156.jpg
    20190308_192156.jpg
    391.2 KB · Görüntüleme: 25
  • 20190308_192151.jpg
    20190308_192151.jpg
    398.7 KB · Görüntüleme: 17
  • 20190308_192142.jpg
    20190308_192142.jpg
    443.6 KB · Görüntüleme: 21
Suluğundaki suyu boşaltın. Normal taze su olsun. Kafesi dezenfekte edin alta beyaz a4 kağıt serin bu daha sağlıklı. Tuzsuz ve yağsız haşlanmış patates yedirin. Gelişmeleri yazar mısınız? Nefes alıp verirken kuyruğu atıyor mu?

Nefes alırken vücudu sallanıyor ama kuyruğu o kadar atmıyor gibi demin bir kanadını ileri geri yapıyodu
Kafesi temizledim suyunuda ama neden böyle stresten kokudan mı bu kuş neden ölü gibi duruyor aldığımda da böyleydi dün açılmıştı nazar mı değdi kardeşim bugün onu eline almış korkudan mı bi rahatsızlığı mı var çözemedim yeter ki ölmesin zorlamakta istemiyom patatesi nasıl yedircem ona

Stres olabilir anlık mod değişimi olabilir vs. Gözleme devam edin. Taze meyve sebze verin. Elinizle kuşa uzatın veya kafese asın. Tuzsuz ve yağsız haşlanmış patates dilimini de kuşa uzatabilirsiniz veya ezerek mama yapın.

Stres olabilir anlık mod değişimi olabilir vs. Gözleme devam edin. Taze meyve sebze verin. Elinizle kuşa uzatın veya kafese asın. Tuzsuz ve yağsız haşlanmış patates dilimini de kuşa uzatabilirsiniz veya ezerek mama yapın.
Youtubede bi kanalda görmüştüm doğal antibiyotik suyunun yarısına sarımsak suyu diğer yarısına normal su bu sarımsaklı sudan yapsam olurmu

Dışkısı böyle oluyor ve sabah olmuş yem yiyodu sonra yem yemeyi bıraktı ve esnedi neden böyle uyuyor ki bukadar yavru olduğunamı daha uçamıyo da

Ekli dosyalar

• 20190309_085535.jpg
    20190309_085535.jpg
    409.5 KB · Görüntüleme: 15
  • 20190309_085520.jpg
    20190309_085520.jpg
    388.5 KB · Görüntüleme: 16
Kafes kapısını açtığınızda çıkmıyor mu? Ya da siz onla ilgilenirken enerjisi yerine gelmiyor mu? Tuzsuz ve yağsız patates yedirmeyi denediniz mi? Evdeki kaçıncı günü?

Kafes kapısını açtığınızda çıkmıyor mu? Ya da siz onla ilgilenirken enerjisi yerine gelmiyor mu? Tuzsuz ve yağsız patates yedirmeyi denediniz mi? Evdeki kaçıncı günü?
5.günü kafesi açtığımda çıkmıyor ama ben çıkardığımda enerjisi geliyo uçmaya çalışıyo falan daha yedirmedim patates acaba yem mi bayat yeni yem alcam patetesun bi zararı olmaz deme nasıl yedircem patatesi eziptemi vercem

5.günü kafesi açtığımda çıkmıyor ama ben çıkardığımda enerjisi geliyo uçmaya çalışıyo falan daha yedirmedim patates acaba yem mi bayat yeni yem alcam patetesun bi zararı olmaz deme nasıl yedircem patatesi eziptemi vercem
Zararı olmaz. Yemini de kapalı pakette satılan markalı yemlerden alın. Ezip de verebilirsiniz ya da bir tuzsuz yağsız haşlanmış patates parçasını kuşa uzatabilirsiniz.

Zararı olmaz. Yemini de kapalı pakette satılan markalı yemlerden alın. Ezip de verebilirsiniz ya da bir tuzsuz yağsız haşlanmış patates parçasını kuşa uzatabilirsiniz.
Demin verdim patates daha sulu dışkılamaya başladı korkudanmı bilmiyom ama bu kuş hasta gibi artık uğraşamıcam bu sahtekar kuşçular atıyo bi köşete kuşları ve tedavide etmiyo görmüşütüm 4 tane hasta kuş vardı biride bu herhalde

Demin verdim patates daha sulu dışkılamaya başladı korkudanmı bilmiyom ama bu kuş hasta gibi artık uğraşamıcam bu sahtekar kuşçular atıyo bi köşete kuşları ve tedavide etmiyo görmüşütüm 4 tane hasta kuş vardı biride bu herhalde
Götürdüm aldığım yere kemiğine baktı sert dedi kuruluk hadtalığımı ne dedi veteriner de bi sorun olmadığını söyledi ama 2.götürdüğümde değiştirdiler ve sonunda kendimize küfür ettirdik

Rengi çok güzeldi ama çok uyuyordu uçamıyordu o kuşta bişeyler vardı neyse yeni kuş aldım bu daha canlı inşallah o kuş gibi değildir hep uyumaz ama bununkisinin dışkısı koyu kahverengi geldi bi sorun olurmu ishali geçmiş gibi

İnşallah diğer kuşla petshoptakiler ilgilenir, kuş yaşar.
Dışkı fotoğrafı atar mısınız?

Geri