dışkısı böyle ve kokuyor

57hakankaya57

Yeni Üye
1
38809
1haftadır dışkısı boyle ve kokuyor normalmi yoksa bi sıkıntımı var acil yardım

Normal değil, dışkının beyaz kısmı yok. Kuşunuza diğer konuda önerilen tedaviye başlayın, dışkıya da etkisi olacaktır. Gelişmeleri mutlaka yazın.

Normal değil, dışkının beyaz kısmı yok. Kuşunuza diğer konuda önerilen tedaviye başlayın, dışkıya da etkisi olacaktır. Gelişmeleri mutlaka yazın.
Kesinlikle sizi blgilendiricem ilgi ve alakanız için teşekkürler suan hareket ve yeme içme de sorun cok sadece göz ve dışkıda sıkıntı genelleme olarak hareketli ve atılgan yemeyi içmeyi cok seviyorum onerilerizi degerlendiricem sun yapmak gerekenler özetlemek gerekirse gagaya vazelin vitamin takviyesi ve göz içinde kesin olarak ne kullanmam gerekir

Gagaya vazelin iki gün içinde düzelme olmazsa troysd krem sürün. Kafes ve kafes içindeki eşyaları nizoral şampuanla yıkayın. Kuşu değil kafesi.
Kuşlar için de size attığım linkteki ilaç tedavisine başlayın, bir veterinerden teyit ettirebilirseniz iyi olur. Gününe dikkat edin az ya da fazla tedavi olmasın. Tedavi bitince vitamin takviyesi yaparsınız. Gelişmeleri takipteyim. Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun benim kuluçkadaki kuşumun dışkısı bunun büyüğü. İlk başlarda normal buldum ama koku beni çok rahatsız ediyor. Kuluçkada da olsa böyle aşırı kokması normal mi?

Geri