Dışkıda yem sorunu

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Pipet
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Pipet

Meraklı Üye
Merhaba 1.5 yasındaki jumbo kırması kuşumun son 2 gündür dışkısında sindirilmemiş yem var kafesinde gaga tası kalamar kemiği var yeminin içine kuş kumunuda karıştırdım iki tane suluğu var birine elma sirkesi diğerine vitamin koydum her gün tazeliyorum vitamini bugün koymadım yemler sindirilmiyor diye havuç rendeledim onu da yiyor yem yemesi normal öyle aşırı değil dışkısında da 3 tane yem falan oluyor hatta bazı dışkıları normal biraz araştırdım kuruma hastalıgı falan diyorlar ne yapmam gerekir nasıl bir tedavi uygulamalıyım yardım edin lütfen ... Uzun yazdım kusura bakmayın

Ekli dosyalar

• IMG-20180214-WA0011.jpg
    IMG-20180214-WA0011.jpg
    87.3 KB · Görüntüleme: 185
  • IMG-20180214-WA0009.jpg
    IMG-20180214-WA0009.jpg
    138.3 KB · Görüntüleme: 184
Teşekkürler ama biraz hasta işte dışkısı düzeldi ama kabarık duruyor ve sürekli uyukluyor

göğsünde kemik cıkıntısı var mı zayıflama var mı ya da iştahı nasıl ishal var mı

İştahı çok azaldı su içtiğini bugün görmedim dışkısındaki yem miktarı cok azaldı ama şimdi de kabarık ve halsiz neredeyse hiç hareket etmemeye başladı sürekli uyuyor yemini de az da olsa yiyor

Son düzenleme:
Göğüs kemiğine bakamadım zaten hasta hırpalamak istemedim yarın da toparlamazsa veterinerede danışıp elimle beslemeyi düşünüyorum yardım edin nasıl bir yol izlemeliyim lütfen yardım

Son düzenleme:
Kuş hasta gibi durmuyor. Suluğuna 3 gün kadar 6 damla elma sirkesi damlatın. Her sabah altlığı değişerek gün gün gözlemleyin dışkısını. Diğer suluğu önünden alın birine vitamin öbürüne sirke şejlinde olmaz.

Teşekkür ederim Dediklerinizi yapacağım şimdi mama yapıp yedirmeye calışacagım hırpalamadan, içime sinmiyor sanki açmış gibi durgun ve sessiz

Kardeş prebiyotik almanı tavsiye ederim, düzelme varmı nadıl oldu geçmiş olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri