Dışkıda yeşil kısım yok

Hayal Güç

Paylaşımcı Üye
İyi akşamlar arkadaşlar kuşumun dışkısı yaklaşık bir iki aydır değişkenlik gösteriyor. Bazen tam normale döndü diyorum tekrar cıvıklaşma oluyo dışkısı ara ara da fotoğraftaki gibi sadece sulu beyaz oluyor sebebi nedir? Bağırsak enfeksiyonu mu? Bu arada yem yemesi ve hareketliliğinde bir sorun yok
DBA551E7-B832-489B-B40D-7D69FB1898D5.jpeg

Yetersiz besleniyor olabilir. Kafes dışında uzunca vakit geçiriyorsa yine bu şekilde yapabilir. Ve arada dışkı değişikliği normaldir. Sürekli aynı dışkıları yapmalarını beklememeliyiz.
Ayrıca dal darı verebilirsiniz ve kuşunuza gerwit multivitamin ve entrobac probiyotik takviyeleri yapın, düzenli kullanımda faydasını görürsünüz.

Yetersiz besleniyor olabilir. Kafes dışında uzunca vakit geçiriyorsa yine bu şekilde yapabilir. Ve arada dışkı değişikliği normaldir. Sürekli aynı dışkıları yapmalarını beklememeliyiz.
Ayrıca dal darı verebilirsiniz ve kuşunuza gerwit multivitamin ve entrobac probiyotik takviyeleri yapın, düzenli kullanımda faydasını görürsünüz.
Evet kafes dışında uzun vakit geçiriyo doğru, probiyotik ve vitamin takviyelerini yapıyorum fakat bu ara daha düzenli olmasına dikkat edeceğim teşekkür ederim. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi bende üşütmeden şüphelendim ilk fakat başka bir belirti göremeyince ondan da kaynaklandığını düşünmüyorum.

Geri