Dışkıda anormallik var

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Hypnos
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hypnos

Meraklı Üye
Dışkısı kahverengine döndü birkaç gündür. Fotoğraf yüklemeyi bulamadığım için yükleyemedim. 1 senedir bende ve ilk defa böyle bir dışkı gördüm. Arada hapşırık krizi gibi bir şey de oluyor ne yapmam gerekiyor bunları düzeltebilmem için?

Ürat görünmüyor. Protein eksikliği yaşıyor olabilir. Protein takviyesi vermiyor musunuz?
Vitaminler : Gervit-Entrobac-Bt amin forte-Sedochol-Atemfrei-Carni speed vitaminlerini kullanıyorum. Gervit ve entrobac her hafta diğerleri 15 günde 1 denk gelecek şekilde.

Ürat görünmüyor. Protein eksikliği yaşıyor olabilir. Protein takviyesi vermiyor musunuz?
Arka kısımda olabilir. @Hypnos Dışkının arkasında beyazlık var mı? Kuş ekstra farklı bir şey yiyor mu? Kafes telini yemek bile olabilir.
Kuşunda bir videosunu eklerseniz birde ona bakalım.

Kuş enerjik duruyor. Dışkı rengi hala farklı mı? Açıkçası sorun görünmüyor kuşta. Siz fark etmeden bir şeyler yiyor olabilir belki. Tabandaki şeyler kuş yemi artıkları mı yoksa mısır granülü mü?
Tabanda granül var. Kafeste kuş kumuda mevcut ve bugünde kahverengiydi.

Hayır aşağıda görmüyorum hiç ve ulaşamaz gibi duruyor mesafe var arada. Hapşırma sorunu da var yeşil kuşta. Ona bir öneriniz var mı acaba?
Granül kullanmanızı önermem şahsen.

Kusura bakmayın geç döndüm. Yere indiğini görmedim hiç. Ve granül kullanınca daha temiz geliyor bana neden kullanmayı önermiyorsunuz?
Yeme riskinden dolayı ve ayrıca temizlik müddeti uzayabilir yani daha çok kirlenmedi diyerek.

Geri