Dışkı problemi

Zuhalebru

Yeni Üye
Merhabalar
Muhabbet kuşumun dışkısı bir değişik olmaya başladı önceden sulu değildi fakat 2 gündür dışkısı normal etrafı hafif sulu haraketleri gayet normal ve neşeli 2gün önce annemin yılbaşı çiçeğinden bir parça kemirmiş acaba endişelenmem gereken bir durum varmı yada ilaç kullanmalınıyım destek olursanız çok sevinirim
İyi haftasonları

Ekli dosyalar

• 5D17CF99-18AB-45EF-B4B1-D7F8FF42C41C.jpeg
    5D17CF99-18AB-45EF-B4B1-D7F8FF42C41C.jpeg
    995.1 KB · Görüntüleme: 19
Dışkısı anormal gelmedi bana ama diğer üyeler de baksın, geçmiş olsun konu yukarı.

Dışkısı normal. Probiyotik verin kuşa. her konuda faydası olur. Hastalıklardan da korur.

Kuşum 2 ,5 aylık bundan 1 ,5hafta önce çok hastaydı ishal ve halsizlik vardı antibitikle düzeldi sınrasında da tedbir amaçlı 7gün vitaform verdim yani 14-15 gündür hep ilaç kullandı şimdi tekrar probiyotik verirsem problem olurmu açıkçası ben hiç kuş beslemedim ilk deneyimim ve bişey olcal diye çok korkuyorum:( yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Probiyotik ilaç değildir hayatı boyunca sürekli ve hergün berseniz de sorun olmaz. Hatta antibiyotiğin olumsuz etkisini kısa sürede atmasına yardımcı olur. Korkmadan kullanın. Sağlıklı flora sağlar.

Probiyotik ilaç değildir hayatı boyunca sürekli ve hergün berseniz de sorun olmaz. Hatta antibiyotiğin olumsuz etkisini kısa sürede atmasına yardımcı olur. Korkmadan kullanın. Sağlıklı flora sağlar.
Peki önerdiğiniz bir isim varmı ve nasıl kullanılır
Çok teşekkürler

Diazyme 256 veya başka marka da olabilir. Suyuna yarın suluğa pirinç tanesi kadar katılır. Su hergün taze hazırlanır.

Geri