Dışkı da beyazlık ve kuşta kilo kaybı

Kubilay1

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar kuşum çok zayıf olduğunu düşünüyorum. Bir türlü kilo almadı. İlk geldiğinde daha toplu duruyordu.
Nedeni nedir sizce? Hasta mı acaba?
Güncel dışkısı resimde ki gibi farklı geldi bana.
IMG_20210111_132317.jpg

Merhaba arkadaşlar kuşum çok zayıf olduğunu düşünüyorum. Bir türlü kilo almadı. İlk geldiğinde daha toplu duruyordu.
Nedeni nedir sizce? Hasta mı acaba?
Güncel dışkısı resimde ki gibi farklı geldi bana.
Ekli dosyayı görüntüle 50817
dışkıda sorun yok dala takıldığı için böyle.güncel dışkıları ve kuşu atar mısınız

Kuşun da resmini yüklüyorum zayıflık belli olur mu bilmiyorum.

Tüyde olduğu için zayıf geliyor olabilir belki bana. B vitamini, yulaf ve
belli aralıklarla dal darıyı
strese gitmesin diye veriyorum.

Kuşu elime aldığım zaman göğüs kemiği çok hissediliyor. Sivri bir sekilde elime değiyor.

kuşunuz küçük türden olduğu için zaten zayıfmış.tüye girince iyice zayıflamış.yemini iyi yiyor mu

kuşunuz küçük türden olduğu için zaten zayıfmış.tüye girince iyice zayıflamış.yemini iyi yiyor mu
Yemini cok severek yiyor.
Bir de yumurta maması yapıyorum hafta da 2 kere onu da çok seviyor.
Meyve, sebze severek yiyor iştahı yerinde. İştahı yerinde olduğu halde zayıflamıs gibime gelince hastalık varsa diye düşündüm.
Dal darı aldım hafta da 1 kere onu da asıyorum onu da severek tüketiyor.

Kuşa İngiliz kırması diyorlar ama bence değil. Cekoslavakdır burada da öyle söylediler zaten Cekoslavak olduğunu. İngiliz kırığı sanıyordum bende o sebeble neden irileşmedi diye düşündüm.

Ama kuşu terazi de ağırlığını ölçmeyi düşünüyorum. Kaç gram olması gerekli?

Hassas tartı alıp kuşu ölçün çıkan değeri paylaşın değerlendirelim.

Geri