Düzeltilemeyen İshal

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Limonata
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Limonata

Yeni Üye
Muhabbet kuşum 3-4 gündür geçmeyen bir ishal yaşıyor. 3 gündür suyunu değiştirip avidiare koyuyorum ama sonuç alamadım yemini önüne koymazsanız gidip yemiyor dün aspur ve yulaf tohumu verdim yine aynı ishal mi yoksa başka bir sorun mu yaşıyor çözemedim sürekli uyuyor ve kabarık evimiz soğuk oluyor o yüzden hastalanmış olabilir mi? Sıcak su torbası yapıp üzerine yatırıyorum orada gün boyu uyuyor çok hareketli bir kuştu böyle olması beni çok korkutuyor diğer kuşumu guttan kaybettim onuda kaybetmek istemiyorum fotoğraflarını facebooktan ekledim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Soğuk odada üşüyor olabilir tabikide ama cereyanda kalmadan bu şekilde hasta olması değişik geldi bana geçmiş olsun inş çabuk toparlar.

Geçmiş olsun, kuşunuzu bir süre kafesinden çıkartmayın, kafes üzerini sadece ön tarafı açık kalacak bir şekilde örtün, suyuna 4-5 damla kadar limon damlatın. Bulunduğu ortam sürekli soğuk olacak ise kuşunuzun kafesinin altına ısıtıcı cihazı almanızı tavsiye ederim, ben yıllardır kullanıyorum çok faydasını gördüm. İsterseniz cihazın linkini atarım.

Soğuk odada üşüyor olabilir tabikide ama cereyanda kalmadan bu şekilde hasta olması değişik geldi bana geçmiş olsun inş çabuk toparlar.
İyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum kuşumu cereyanda bırakmadım ama evimiz güneş görmediği için bayağı soğuk oluyor cam kapı açmıyorum o yüzden bulunduğu yerde

Geçmiş olsun, kuşunuzu bir süre kafesinden çıkartmayın, kafes üzerini sadece ön tarafı açık kalacak bir şekilde örtün, suyuna 4-5 damla kadar limon damlatın. Bulunduğu ortam sürekli soğuk olacak ise kuşunuzun kafesinin altına ısıtıcı cihazı almanızı tavsiye ederim, ben yıllardır kullanıyorum çok faydasını gördüm. İsterseniz cihazın linkini atarım.
Dediklerinizi uygulayacağım cihazın linkini atarsanız çok mutlu olurum

Alana kadar akşam uyurken kuşun kafesinin yanına kavanoza sıcak su koyabilirsin kafesi ısıtır biraz üserinide örtersin kafesin

Geri