Dün malesef aramizdan ayrildi

betul09

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar,

Bu forumda cok soru sordum yardimcida oldunuz tesekkür ederim. Artik buraya kendi sorularim icin ugramam galiba, hatta suan profilimi silmek icin girdim ama bi kac konu okudum ve kalmaya karar verdim belki bir gün yardimin dokunur kuşumun hatrina..
Dün minik kuşumu kaybettik, bir ay sonra 9 yasina gircekti. Cok zor günler gecirdi .. tümör teshisi koyulmustu .. cok güclüydü ve cok savasti. Ama simdi rahatladi diye düsünüyorum..
Benim icin cok zor olcak .. ayni duyguyu yasayanlar tavsiye verebilirseniz mutlu olurum cünkü bu süreci nasil atlatacagimi bilmiyorum.

Başınız sağolsun. Sizi çok iyi anlıyorum. Evin bir ferdini kaybetmek gibi bir duygu. Hayır forumu terketmeyin ve bana kalırsa bir minik can yoldaşı daha edinin. Bir nebze teselli olacaktır..

Başınız sağolsun 😞 Bir süre yas dönemi geçirin, kendiniz için iyi olur sonra yeni can yoldaşı edinin

Bence de artık kuş sahiplenmeyin size teselli gibi gibi görünebilir ilk başta ama daha sonrası büyük bir hüsran olacak. Başınız sağ olsun çok kötü bir şey benim kuşum da da tümör ve fıtık var onu kaybetme düşüncesi bile çok zor geliyor Allah yardımcın olsun

Bence de artık kuş sahiplenmeyin size teselli gibi gibi görünebilir ilk başta ama daha sonrası büyük bir hüsran olacak. Başınız sağ olsun çok kötü bir şey benim kuşum da da tümör ve fıtık var onu kaybetme düşüncesi bile çok zor geliyor Allah yardımcın olsun
Tesekkür ederim. Sizi cok iyi anliyorum ama ona cok iyi baktiginiza eminim oda bunu hissediyordur ve cok sevgiye ihtiyaclari var bu zamanlarda. Ne tümörü bellimi? Sizinde Allah yardimciniz olsun

Tesekkür ederim. Sizi cok iyi anliyorum ama ona cok iyi baktiginiza eminim oda bunu hissediyordur ve cok sevgiye ihtiyaclari var bu zamanlarda. Ne tümörü bellimi? Sizinde Allah yardimciniz olsun
Amin inşallah. Röntgen çekildi ama ne tümörü olduğunu söylemediler. Antibiyotik ağrı kesici ve çeşitli takviyeler kullanıyoruz şu an ilaçlara başladığımdan beri çok şükür biraz daha iyi. Cuma günü İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa hayvan Hastanesi'ne götüreceğim ameliyat olması gerekiyormuş inşallah atlatır minik kuzum.
Siz ameliyat ettirmiş miydiniz

Amin inşallah. Röntgen çekildi ama ne tümörü olduğunu söylemediler. Antibiyotik ağrı kesici ve çeşitli takviyeler kullanıyoruz şu an ilaçlara başladığımdan beri çok şükür biraz daha iyi. Cuma günü İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa hayvan Hastanesi'ne götüreceğim ameliyat olması gerekiyormuş inşallah atlatır minik kuzum.
Siz ameliyat ettirmiş miydiniz
Anladim insallah atlatir ve hemen iyilesir. Bizdede ne tümörü oldugu belli degildi ilk gittigim veteriner cok ilgilenmedi agri kesici bile vermedi. Ikinci veteriner böbrek, karaciger, ve kalp icin destek ilaclar ve agri kesici verdi. Ilkden gitmemizin sebebi kursak mantariydi ilk antibiyotik kullandi. Cok agir geldi ilaclar herhalde hep uyuyordu ve ishalde yapti ama bence yine iyi destek oldu onun icin. Kimbilir ne kadar cok agrisi vardi.
Ameliyati kabul etmediler kaldiramaz dediler o yüzden yapmiyorlarmis...

Ah ah ne üzücü bi durum elinden hiç bi şey gelmemesi. Bende aynı durumdayım kardeşim çok iyi anlıyorum seni Ben hasta olduğunu anladığımdan beri dünyam başıma yıkıldı. rabbim tez vakitte senin acını unuttursun. . küçücük bedeni çok acı çekmiştir. Acıları dindi öyle düşün...

Ah ah ne üzücü bi durum elinden hiç bi şey gelmemesi. Bende aynı durumdayım kardeşim çok iyi anlıyorum seni Ben hasta olduğunu anladığımdan beri dünyam başıma yıkıldı. rabbim tez vakitte senin acını unuttursun. . küçücük bedeni çok acı çekmiştir. Acıları dindi öyle düşün...
Haklisiniz cok sagolun, amin 😞 sizin kuşunuzada rabbim acil sifa versin. Rabbim yardimciniz olsun. Kac yasinda?

Geri