Cinsiyeti ve ırkı nedir?

Chewing41

Yeni Üye
Daha 2 hafta önce sormuştum erkek denmişti ancak ceresi renk değiştirdi. Yavruluktan çıkarken cere rengi değişir cinsiyeti daha iyi belli olur Denildiği icin tekrar sorayim dedim net öğreneyim cinsiyeti nedir?
Ve de ırkı hangi ırk?

MAŞALLAH

cinsiyeti erkek olması lazım. rengi çok güzel. neden yemler yerde ?

Erkek ve kırık kuş cok beğendim rengini maşallah

Cek kırığına benzetdim ne kadar cok ilgilenirseniz o kadar erken konusur sabır ve ilgi konuşması için 15 gün sonunda yerine kafesine alışır otmeye baslar ufakdan

Cek kırığına benzetdim ne kadar cok ilgilenirseniz o kadar erken konusur sabır ve ilgi konuşması için 15 gün sonunda yerine kafesine alışır otmeye baslar ufakdan
22ekimde aldim forumda 60günlük civari denmisti bugun ayin 12si 21gun filan olmus alali.Yani ortalama 80günlük filan evdeki 21. Günü. Çek kirmasi ise baya yakisikli olur buyuyunce

Zamanla alışır siz ilgi gösterdikce sabredin yeter forumda elle alıstırma konusturma egzersizleri var göz gezdirebilirsin

Ele insana gelmesinde sikinti yok masallah. sadece pek otme civildama ses cikarmasi yok.

Ele insana gelmesinde sikinti yok masallah. sadece pek otme civildama ses cikarmasi yok.
Erkek kuşunuz cinsiyeti değismemis. Maşallah. Irkı da çeke benziyor. Kesin yorum için tünekte dururken yandan bir fotoğrafını atarsanız iyi olur

Geri