Cinsiyeti nedir?

mavis1233

Yeni Üye
Cinsiyeti nedir arkadaşlar erkek mi dişi mi :)

Ekli dosyalar

• P_20171216_114344.jpg
    P_20171216_114344.jpg
    1,005.2 KB · Görüntüleme: 25
Moderatör tarafında düzenlendi:
Anlamadığım nokta ney nedir? Lütfen biraz güzel türkçemizi doğru kullanalım.
Konu tarafımdan düzenlendi.

Son düzenleme:
hocam pek net çıkmadığı için net konuşamıyorum ama dişiye benziyor. siz daha sabir durduğu bir zaman resmni çekip yüklerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz

Kuşunuzu elinize alıp ceresini daha net çekebilirsiniz, sabitlemeniz yeterlidir. Bu şekilde daha net bir sonuç alabilirsiniz bizlerden.

Kuşunuzu elinize alıp ceresini daha net çekebilirsiniz, sabitlemeniz yeterlidir. Bu şekilde daha net bir sonuç alabilirsiniz bizlerden.
Ancak böyle cekebildim avucun içine aldımmı cok sinirli oluyor pas wermiyor :(

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-12-16-17-25-29.png
    Screenshot_2017-12-16-17-25-29.png
    1,015.1 KB · Görüntüleme: 16
Ancak böyle cekebildim avucun içine aldımmı cok sinirli oluyor pas wermiyor :(
Bana kalırsa erkek, ayrıca bu resimler çok fazla kalitesiz dolayısı ile yanılıyor olma ihtimalim var ama erkek zannediyorum. Ceresinde beyazlık çok yok ve pembe tonları mevcut.

Bana kalırsa erkek, ayrıca bu resimler çok fazla kalitesiz dolayısı ile yanılıyor olma ihtimalim var ama erkek zannediyorum. Ceresinde beyazlık çok yok ve pembe tonları mevcut.
Bende erkek düşünüyorum kur felan yapıyor parmağa tüylerini kapartıp fotoraf makinesiyle cekeyim bakarmısın

Bende erkek düşünüyorum kur felan yapıyor parmağa tüylerini kapartıp fotoraf makinesiyle cekeyim bakarmısın
Erkek olduğunu yineliyorum, dişilerin ceresi bu cereden daha açık ve mat olur. İsterseni tabiki resim paylaşabilirsiniz fakat gerek yok. Kuşunuz erkek, güle güle besleyin.

Geri