Cinsiyeti Nedir ?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Mertcan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mertcan

Meraklı Üye
Arkadaşlar bu kusun cinsiyeti nedir ben kuslar hakkinda cok fazla sey biliyorum ama abim diyorku o kus disi o kus erkek bile olsa ciflesemez diyo sizce ciftlesebilirmi ?

Ekli dosyalar

• IMAG0160.jpg
    IMAG0160.jpg
    767.3 KB · Görüntüleme: 18
Arkadaşlar bu kusun cinsiyeti nedir ben kuslar hakkinda cok fazla sey biliyorum ama abim diyorku o kus disi o kus erkek bile olsa ciflesemez diyo sizce ciftlesebilirmi ?
Kuş erkek ama şuan tüy değişiminde.çiftleşirmi çiftleşmezmi onu kuşla zaman geçiren kişi bilir.yanına bi dişi atarsın.sonucu görürsün yani : )

[QUOTE="Diyap, post: 550134, member: 20023"Kuş erkek ama şuan tüy değişiminde.çiftleşirmi çiftleşmezmi onu kuşla zaman geçiren kişi bilir.yanına bi dişi atarsın.sonucu görürsün yani : )[/QUOTE]
Yaninda zaten bi disi vardi anlasamiyolardi biraz once degistirdim yeni disi aldim

Kuş erkek anlasabilecegi bir disi olursa cayır cayır çiftleşir :)
Evet yaninda disi vardi kavga ediyolardi bugun disisinin degistirdim yanindaki yeni aldigim disiyle yolda gelirken daha 1 saat gecmeden opusmeye basladilar ama eve getirdigimde sadece yan yana duruyolar zamanla anlasirlarmi ?

Dişinin Yanından Ayrılmaması İyiye İşaretmi ? Bide Kuşum Tuy Değiştiriyor Bundan Dan Da Olabilir

Yuvalik takmayın demek istedim alissin lar birbirlerine mama verin Nijer tohumu ile.destekleyin kavga etmiyorlar ise yaz sonu yavru alırsınız allah nasip ederse

Etrafına yemler dokun önce korkmasın ardından nokta atışını öğretin. Diğer videolarım da anlattım izlerseniz sizde egitebilirsiniz

Geri