Mustafacakmak

Onursal Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Arkadaşlar sizce cinsiyet leri nedir
85868b829f859817ec4fcaec18c405f9.jpg
0f52e3bbf3e504e54be9c5d09bd8b374.jpg

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeme yeni düştüğünde 1 erkek 1 dişi diye aldım sevgililer gününde eşime jumbo yavru ama şans işte cere rengi tam oturunca ikiside erkek cıktı

Çok tatlılar :) maaşallah. İki aylıkken de mor cereden dolayı erkek oldukları belliymiş aslında. Güle güle büyütün.
Valla forumda da konu açtım herkes dişi dedi öyle aldım zaten bende kararsızdım

Valla forumda da konu açtım herkes dişi dedi öyle aldım zaten bende kararsızdım

Çoğu kişi burun deliklerindeki açık tonu görünce dişi olduğunu düşünüyor ama genel fotoğrafa bakıldığında hakim olan ton lila. Tekrardan maaşallah diyeyim çok sevdim minikleri.:)

Çoğu kişi burun deliklerindeki açık tonu görünce dişi olduğunu düşünüyor ama genel fotoğrafa bakıldığında hakim olan ton lila. Tekrardan maaşallah diyeyim çok sevdim minikleri.:)
Arkadaki.olan tüye girdi kafa tüyleri patlıyor bakalım jumbolugunu gösterecek ama bu iyi olmadı şimdi birini vermek zorunda kalıcam dişi almak için hadi vermeyeyim 2 dişi almak gerekecek bu sefer takım sayisi çoğalacak valla hanim kovacak böyle giderse

Arkadaki.olan tüye girdi kafa tüyleri patlıyor bakalım jumbolugunu gösterecek ama bu iyi olmadı şimdi birini vermek zorunda kalıcam dişi almak için hadi vermeyeyim 2 dişi almak gerekecek bu sefer takım sayisi çoğalacak valla hanim kovacak böyle giderse

Ben olsam veremezdim ya :) İki erkek besleyemez misiniz hem biri dişi olsaydı çoğalacaklar ve yavru gelecekti e aynı hesap olacak eşiniz çok kuş var diye sitem edecekti belki de :D

Aynı durum benim içinde geçerli. Dişilere 2erkek alsam nasıl bakacam. Birini değiştirsem hangisine kıyacam.eşim istese kuşunuzu ben alırdım.

Geri