• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Ulasist
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ulasist

Yeni Üye
Merhaba

PetShop cu arkadaş bu resimde ki kuşumun dişi olduğunu söyleyerek yanına bir erkek verdi.

Kur, kusma, kaşıma öpüşme yapıyorlar ama erkek kuş resimde ki kuşa ayak atmaya kalktığında kaçıyor.

Size resimde ki kuş Erkek mi Dişi mi ?
Teşekkürler.
resm.jpeg

Bende bir disi vardi yavru iken aldigim. Daha sonra resimdeki kus pencereden iceri girdi eve getirdim disi ile surekli kavga ettiler. Sonra resimdeki kusa disi deyince diger disiyi ofise göturdum resimdekinin yanina cok guzel bir erkek aldim. Ofisteki disiyi eve getireceğiz demek ki. Adam maymun etti bizi götür getir....Teşekkürker.

Siz bence bütün kuşların fotoğrafını paylaşın. Şimdi ben diğer bahsettiğiniz kuşların cinsiyetinden de şüphe ettim.

İkisi de erkek. Aslında arama motoruna "muhabbet kuşu cinsiyet" diye yazmış olsaydınız, çok rahatça erkek olduklarını anlardınız.

Her kuşun kendine has özellikleri vardır. Hepsinin karakteri farklıdır. Bu seçim size kalmış. Ama sırf görüntü olarak soruyorsanız, ki bu kişisel tercihlerle alakalıdır, ben beyaz kuş derim. Çünkü hem daha genç hem de duruşu daha güzel. İyi poz vermiş :)

Kuşlarınızın ikisi de erkek

Geri