Cinsiyet ve soru

ferhat555

Yeni Üye
20180411_212333.jpg
20180411_221042.jpg
20180411_221033.jpg
20180411_221026.jpg
20180411_212413.jpg
20180411_212535.jpg

Merhaba kolay gelsin beyaz renkli kusumu yavru iken aldim alali yaklasik 3.5 sene oldu ele aliskin daha snra karar vererek yanina disi almak istedim ve 4 ay once disi aldim. Ara ara kafeste opusuyorlar beyaz nereye giderse mavide arkasina gidiyor 2 ay dir nijer tohumu koyuyorum yemlerine beyaz kus yavrulugun tunegini kemiriyor su siralar 4 5 gundur yanliz mavi yanina geliyor direk kaciyor sonra tkrar gidiyor yani devamli maviden kaciyor ama bazende kafesin icinde opusuyorlar olaylar bu sekilde yuvaligin icine hic birsey koymadim
Size sorum beyaz kus erkek diye biliyorum bulundugum sehirde 2 kisi ye sordum erkek dedi petshopcu dahil

Beyaz erkekmi disimi internetten birine sordum disi dedi anlayamadim aklim karisti

Erkek ise bu yazdigima cevap alabilirim neden bu sekilde davraniyorlar

Beyaz olan erkek kesin. Daha eş tutmamışlar diye o şekilde davranıyor olabilirler.

Bence mavi olan dişide tuy döneminde gibi erkek de var gibi biraz nijer fazla kaçırmayın

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O belli değil belki de hiç eş tutmazlar. Belki de 10 gün sonra.

Beyaz olan erkek.
Benim kuşlarım da benzer şekilde davranıyordu. Dişi kuşum biraz dominant bir kuş ve erkek kuşum eve ilk geldiği andan beri dişiyle çok ilgiliydi; gün boyunca yorulmadan dişinin çevresinde dört dönerdi. Fakat aynı zamanda dişiden çok da korkardı. Kimi zaman dişiden çığlık atarak kaçar kimi zaman ise sanki hiç sorun yokmuşçasına öpüşürlerdi. Birbirlerini sevme şekilleri biraz ilginçti anlayacağınız :) Daha sonra çoluk çocuğa karıştılar.

A
Beyaz olan erkek.
Benim kuşlarım da benzer şekilde davranıyordu. Dişi kuşum biraz dominant bir kuş ve erkek kuşum eve ilk geldiği andan beri dişiyle çok ilgiliydi; gün boyunca yorulmadan dişinin çevresinde dört dönerdi. Fakat aynı zamanda dişiden çok da korkardı. Kimi zaman dişiden çığlık atarak kaçar kimi zaman ise sanki hiç sorun yokmuşçasına öpüşürlerdi. Birbirlerini sevme şekilleri biraz ilginçti anlayacağınız :) Daha sonra çoluk çocuğa karıştılar.

Anladim tesekkurler :):)):

Yavrulugun ici bos icine bise koymam gerekiyormu

Geri