Cinsiyet belirleme

Blutosten

Yeni Üye
Bu kuşumun cinsiyeti nedir bunun dışında bir tane dişi kuşum var çok istekli çiftleşmeye ama bu kuş pek yanaşmıyor sadece arada yem kusuyor
20170512_153224.jpg

Fotograftaki kus erkek birbirlerine alisma donemindeler yem kusuyolarsa bu iyiye isaret kavga vs didisme gbi yaralayaici darbe yoksa problem yok ama eş olucaklar diye de bi garanti yok birbilerine alismalari 2hafta kadar surebilir

Kuşlar iki aydır bende dışı ayak atıyor yuvayı kazıdım ama bunda iş yok yada küçük mü acaba

Fotodaki kus 5 aylik falan i duruyor bide erkek olan daha kizismamis

Bana 6 aylık diye satıldı dişi rahat 1 yaşında var Nijer tohumunu da atıyorum tık yok

Yasi dogru olabilir bazen erkek kuslardq disileri begenmeme gbi bi durumda olabiliyorlar birbirlerine karsi ilgi varmi kasima gbi bide ayri kafese hic aldiginiz oldumu ayri kafeste durduklarsa birbirlerine iletisime gecmek icin öttülermi bide keske disiden buyuk bi kus alsaydiniz forumdaki daha tecrubeli arkdaslar da yardimci olur bu konuda

Ben ilk alırken çok tecrübesiz aldım daha sonra araştırma yaparak ve burdan çok şey öğrendim kaşıma yem kusma var iyi anlaşıyorlar gibi daha önce bir erkek kafese attım bu kuş onu felaket vurdu ve başkasına verdim eş tuttular gibi ama dışı daha istekli

Kavga yoksa problem yok zamanla daha xok alisicaklar birbirlerine sabredin zamana ihtiywclari var ;)

Geri