Cinsi ve cinsiyeti hakkın lütfen bilgi verirmisiniz...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan beyaban
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
B

beyaban

Guest
Arkadaşlar önceden bi konu açmış ancak tam cevap alamamıştım. Bi kaç sorum olacak yardımcı olan arkadşalra çok teşekkür ederim. Bu sefer video ile soracagım :)

çekoslavak muhabbet kuşum 2 :) - YouTube

çekoslavak muhabbet kuşum.. ( Çok yaramaz ve hareketli ) :)) - YouTube

Arkadaşlar kuşuun Cinsi ve cinsiyeti ne ben çözemedim :(( Çekoslavak olarak almıştım ancak bilen olarak sizlere sormak istedim. Ayrıca cinsiyeti hakkında bilgi verirseniz ve Kuşuma nasıl bi bakım yapmamı önerirsiz ? YARDIMCI OLAN HERKEZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:09 -->-> Daha önceki mesaj 01:17 --

Lütfen videoyu izleyen arkaşdaşlar yorumlarınızı bekliyorum....

Masallah cok sevimli ve saglikli bir kus. İrki bncede cek. Erkek yavru tatli bir kus.

Irk bilgisi verecek kadar vâkıf değilim mevzuya ama benim anlamadığım bir şey var. Müsaadenizle bi sorayım da rahat edeyim.

1.videonun açıklamasında şunu yazmışsınız;

"Yayınlanma tarihi: 24 Mar 2014

Çekoslavak muhabbet kuşu hakkında tüm merak ettğiniz herşeyi yorum yazın açıklayayım...."

Bunu yazacak kadar kendinizden eminseniz bu soruyu da sanırım kolaylıkla cevaplandırabilirdiniz?
Ben mi yanılıyorum bilemedim ama şaşırdım kusura bakmayın. Neyse bilen biri yardımcı olur inşallah.

Dibenot: yavrunuz çok güzel maşallah,umarım neşesi ve sevecenliği daim olur.
Allah esirgesin

Irk bilgisi verecek kadar vâkıf değilim mevzuya ama benim anlamadığım bir şey var. Müsaadenizle bi sorayım da rahat edeyim.

1.videonun açıklamasında şunu yazmışsınız;

"Yayınlanma tarihi: 24 Mar 2014

Çekoslavak muhabbet kuşu hakkında tüm merak ettğiniz herşeyi yorum yazın açıklayayım...."

Bunu yazacak kadar kendinizden eminseniz bu soruyu da sanırım kolaylıkla cevaplandırabilirdiniz?
Ben mi yanılıyorum bilemedim ama şaşırdım kusura bakmayın. Neyse bilen biri yardımcı olur inşallah.

Dibenot: yavrunuz çok güzel maşallah,umarım neşesi ve sevecenliği daim olur.
Allah esirgesin

Duygu hanım öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi ve cevaptan dolayı çok teşekkür ederim. Ancak konunun açıklmasında şöyle bi açıklamada bulundum, Kuşumu çek diye aldım ancak bu konuda bilgili olan ve fikri olan arkadaşlar açıkmlama yaparsa sevinirim; lakin çek çift ve tel baktığım için yeteri kadar biligiye sahibim bana kalırsa kesin çek ancak bilgisi olana sormak ve teyit amaçlı :) yani buradan sormamın amacı şu

Yavru olduğu için tam çekoslavak mı değilimi anlayamadım :(

Ayrıca Cinsiyet konusunda yardım istedim;

LÜTEFEN CİNSİYETİ HAKKINDA BİLGİ VERİRMİSİNİZ..:o

Geri