Ciftlesme sorunu

By_yesilgozlu

Meraklı Üye
Bende iki muhabbet kusu var es tutmus aldigim yerden yuvaliga girip cikiyordu eve getirdim benim kafese koydum kus yuvaliga girdigini gormedim 3 ay dan fazla oldu ama nafile kizismalari icin ayriyetten nijer tohumu aldim ciftlessinler diye genede birsey yok yumurtlamasini yavru almayi cok istiyorum neler yapmaliyim ???

Arasira çiftleşme sesi aç. Iyi gelir

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

2 günde bir mama takviyesi yap forumda mama tarifleri var. Birde bunlarin çiftleşmesi için gün ışığını uzunca görmeleri gerekli. Böyle bi imkan yoksa kuslarin kaldigi odanın ışığını normalinden 1-2 saat fazla açık bırak derim.

Gun isin
2 günde bir mama takviyesi yap forumda mama tarifleri var. Birde bunlarin çiftleşmesi için gün ışığını uzunca görmeleri gerekli. Böyle bi imkan yoksa kuslarin kaldigi odanın ışığını normalinden 1-2 saat fazla açık bırak derim.

Gun isigindan yana bir sikintilari yok aydiginligi goruyorlar gunesin dogusunu batisini goruyorlar o yuzden ektsradan gerek duymuyorum dogal sekilde olmasi iyidir ... takviye olarak mama yapcam birtek o kaldi onu da yaparsam istedigim olur umarim

Geri