Chia tohumu kullanan varmı?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan umitFB
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

umitFB

Onursal Üye
395820191228_172209.jpg

908420191228_172336.jpg

Arkadaşlar bugün markette denk geldim bu ürüne. Baktım fiyatı uygun, paketi falanda hoşuma gitti alıyım dedim :) Chia tohumunun mamalarda kullanıldığını biliyordum zaten, özellikle üreticiler kullanıyor bu tohumu.

Yalnız tohum hakkında fazla bir bilgim yoktu. Eve gelince bir bakıyım dedim besin değerlerine falan, baya hoşuma gitti. Yüksek protein içeriyor, mineral ve amino asit değerleride oldukça yüksek.

Chia tohumu 22 amino asitten 18’ini ve 9 esansiyel amino asidin tamamını, yani lizin, lösin, izolösin, metiyonin, treonin, triptofan, fenilalanin, valin ve histadin içeriyor.

Chia tohumunun besin değerleri;

1396Screenshot_1.png

4422Screenshot_2.png

3146Screenshot_3.png

Bir dahaki mamada kullanmayı düşünüyorum. Ancak kullanıpta memnun kalan varmı merak ettim?

395820191228_172209.jpg

908420191228_172336.jpg

Arkadaşlar bugün markette denk geldim bu ürüne. Baktım fiyatı uygun, paketi falanda hoşuma gitti alıyım dedim :) Chia tohumunun mamalarda kullanıldığını biliyordum zaten, özellikle üreticiler kullanıyor bu tohumu.

Yalnız tohum hakkında fazla bir bilgim yoktu. Eve gelince bir bakıyım dedim besin değerlerine falan, baya hoşuma gitti. Yüksek protein içeriyor, mineral ve amino asit değerleride oldukça yüksek.

Chia tohumu 22 amino asitten 18’ini ve 9 esansiyel amino asidin tamamını, yani lizin, lösin, izolösin, metiyonin, treonin, triptofan, fenilalanin, valin ve histadin içeriyor.

Chia tohumunun besin değerleri;

1396Screenshot_1.png

4422Screenshot_2.png

3146Screenshot_3.png

Bir dahaki mamada kullanmayı düşünüyorum. Ancak kullanıpta memnun kalan varmı merak ettim?
Ben de alayım bari☺️

Denemekte fayda var Ümit abi. Yararlı konu gelişmeleri takip edicem, buraya yorumu park ediyim. :D

Hala var mıdır bimde? Katalog ürünü diye biliyorum. Yani gittiyse nereden temin edebilirim?

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri