Burun kanaması nedeni

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Zehrah
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Zehrah

Meraklı Üye
Bugün farkettim oğlan kusumun burun üstündeki tüylerde biraz kan vardı iyice baktm burnundan gelmiş galiba hastami bilmiyorum ama hic sıkıntısı yok gibi kız olan kusumla çok kavga ediyorlar ama birbirlenikasidiklari zamanda oluyor hatta dün kız olan kuş benim serçe parmagimida kanatti yardım ederseniz çok memnun kalırım

Ekli dosyalar

• IMG_20181216_115038.jpg
    IMG_20181216_115038.jpg
    3.1 MB · Görüntüleme: 20
  • IMG_20181216_115052.jpg
    IMG_20181216_115052.jpg
    2.7 MB · Görüntüleme: 14
Etiketlenen üyelerin çoğu aylardır forumda aktif değiller cevap veremeyebilirler. Kuşlar kavga ediyorlarsa kafeslerini bir müddet ayırsanız iyi olur. Kanayan yere terramycn sürün.

Etiketlenen üyelerin çoğu aylardır forumda aktif değiller cevap veremeyebilirler. Kuşlar kavga ediyorlarsa kafeslerini bir müddet ayırsanız iyi olur. Kanayan yere terramycn sürün.
Çok teşekkür ederim yanıtınız için peki dışı kusum yapmış olma ihtimali varmıdır yani ben endiseleniyorm kuşlarına bişey olsun istemem ayiricam insalah terremycn eczanelerde varmıdır

Çok teşekkür ederim yanıtınız için peki dışı kusum yapmış olma ihtimali varmıdır yani ben endiseleniyorm kuşlarına bişey olsun istemem ayiricam insalah terremycn eczanelerde varmıdır
Kavgadan dolayı olabilir önlem ve gözlem amaçlı kafesleri ayırın, terramycn eczanelerde vardır bugün nöbetçi eczaneye bakabilirsiniz.

Geri