burun çevresinde ıslaklık

paşa2020

Yeni Üye
muhabbet kuşum aylardır arada sırada hep hapşırıyordu iki gündür ishal. dışkısı bi bakıyorum normal bi bakıyorum sulu.Az önce burnunun çevresinde hapşurduktan sonra ıslaklık fark ettim severken ama burnu tıkanık değil başka hiçbir sorunu yok bulunduğu odanın camlarını açmıyoruz ceryanda kalma ihtimali hiç yok yemliğini suluğunu her gün değiştiriyorum bug
ün ishal olduğu için multivitamin de verdim ne yapmalıyım ?

@Recai bey hapşırmayla ilgili size de daha önce danışmıştım haftada 1 -2 defa limon damlatın demiştiniz o da bir işe yaramadı daha önceki kuşumu hastalıktan kaybettim yardımcı olur musunuz lütfen

Soğuk algınlığı görünüyor..İlaç kullanmadan önce vereceğim kürü yapın onlarca kez yaptım hastalıkta birebirdir.
Zeyrtin yaprağı, sinirli ot, ekinezya bitkilerini alın; kaynar suda ağzı kapalı kavanozda 10 dk demleyin..Bu çayı 10 gün su yerine yapıp suluğa koyacaksınız..2 saatte bir yeni çay yapıcaksınız etkisini kaybeder çünkü 2 saat sonra..Hiç bir yan etkisi de olmaz .. kuşlar doğada hastalık durumunda bitkileri arar bulur ve yerler ..Doğal ilaçları bitkilerdir..10 gün sonra ara verin bi bakın durumuna.. Bu şekilde kürler sayesinde hayvanlarım iyileşir..

Geri