Bu tünek zararlı olur mu

Umut Can Çil

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar kendi çabamızla böyle bir tünek yaptım zararı olur mu

Ekli dosyalar

• 20180624_205242.jpg
    20180624_205242.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 13
Bu tünek kafes için değil de oyun alanı amacıyla dışarıya konacak değil mi? Tünek kuşun ayağını zedeleyecek ölçüde pütürlü ve talaşlı değilse sorun yok bence.

Bu tünek kafes için değil de oyun alanı amacıyla dışarıya konacak değil mi? Tünek kuşun ayağını zedeleyecek ölçüde pütürlü ve talaşlı değilse sorun yok bence.
evet dışarıda eğitim için kafesteyken elimi görür görmez atlıyor ama tünekteyken karnına dokundurmak gerekiyor. Sevdi galiba :D BİR DE BEENİM KUŞUM Tüyde imiş. Avisol b ile yulaf aldım sirkeli su ile de fıfıs yapacam. İyi olur mu. geceleri halsiz. sabahları çok hareketli

evet dışarıda eğitim için kafesteyken elimi görür görmez atlıyor ama tünekteyken karnına dokundurmak gerekiyor. Sevdi galiba :D BİR DE BEENİM KUŞUM Tüyde imiş. Avisol b ile yulaf aldım sirkeli su ile de fıfıs yapacam. İyi olur mu. geceleri halsiz. sabahları çok hareketli
Tüyde miymiş:) fotoğrafını atın da bakalım. Banyoluk takın içine isterseniz iki damla elma sirkesi damlatırsınız. Damlatmasanız da olur. Banyolukla banyo yapmaya alışsın bence.

İyi Bir tünek satılan plastik Sağlıksız tünellerden daha iyi ama bandı kemirme bilirler

Geri