Bu Lekeler Nedir

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Thy44
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Thy44

Yeni Üye
Sabah kalktığımızda bu sarı lekeleri gördük bunun sebebi nedir yardımcı olur musunuz Kuşu yeni aldık yavru daha 5 gün oldu alalı her gün suyunu değiştiriyoruz yemi aynı değişiklik yok kafeste sıkılıyor diye dışarı salıyoruz uyku olarak sessiz bir ortama alıyoruz güzel uyusun diye hava akımında da kalmıyor bulunduğu odada camları açmıyoruz sıcaklık olarak oda sıcaklığında duruyor dışkısı gayet normaldi bu sabah ishal gibi yapmış önceki dışkısıda görselde mevcut ek olarak bu sabah biraz uykulu gibi uyukluyor

3-D3-D0791-0-A55-4711-903-A-6-E1-CC5796-D3-C

Son düzenleme:
Suyunu her gün değiştiriyorum bugün su kabını sirkeli suyla yıkadım su kabından olmuş olabilir mi yem dışında başka bişey vermedik

Çok az yiyor az önce dışarı saldık yediği yemi çıkarttı sulu değildi kusması tane tane çıkarttı sadece
Dışkılar dan pek birşey anlaşılmıyor. Kuşa elle besleme maması yapıp verin. Yumurta haşlayın, sarısını su ile muhallebi kıvamına getirin. Çay kaşığı ya da şırınga yardımı ile de kuşa yedirin. Mutlaka yesin kuş. Ondan sonra tekrar güncel dışkı fotoğrafı atın.

Dışkılar dan pek birşey anlaşılmıyor. Kuşa elle besleme maması yapıp verin. Yumurta haşlayın, sarısını su ile muhallebi kıvamına getirin. Çay kaşığı ya da şırınga yardımı ile de kuşa yedirin. Mutlaka yesin kuş. Ondan sonra tekrar güncel dışkı fotoğrafı atın.
Dediğiniz gibi yaptık birazcık yedi tüyleri de kirlendi zararı olur mu

Kendi temizler tüylerini ama vitaminle elma sirkesi aynı anda koymak doğrumu bilemedim ya elma sirkesinide çok dikkatlı kullanmak gerek fazlası zararlı olabilir geçmiş olsun inşallah atlatır çabucak

Geri