Bu kusun amacı ne

Mustafacakmak

Onursal Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Evet arkadaşlarım bu takım birbirine ilgisi 10 numara yem.kusma kaşıma tuvaliga girmesi felan ama dişi neden böyle yapıyor anlamadım farkettiyseniz erkek fırsatı değerlendirmeye çalışıyor ama dişi ya benim bu olayı yanlış biliyor yada bilmiyor [emoji3][emoji3]
SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ilk defa goruyorum daha bilgili arkadaslar anlarlar ben anlamadim :D

Selam. Ben aldigim kuslardan 3 defa buna Benzer kusa denk geldim. Ama bendekiler sürekli kafesin tellerinde takla atiyolardi, ayagi kirilacak diye korkuyodum. Yarasa gibi bas asagi asiliyorlardi, hepsini de degismistim, esiyle ilgilenmiyor du , sanki deli gibiydi hareketleri ve 3 ü de disiydi. Insallah bu da öyle deildir.

Selam. Ben aldigim kuslardan 3 defa buna Benzer kusa denk geldim. Ama bendekiler sürekli kafesin tellerinde takla atiyolardi, ayagi kirilacak diye korkuyodum. Yarasa gibi bas asagi asiliyorlardi, hepsini de degismistim, esiyle ilgilenmiyor du , sanki deli gibiydi hareketleri ve 3 ü de disiydi. Insallah bu da öyle deildir.
Bu eşiyle ilgileniyor yem kusuyor kasıyor ama sanırım çiftleşmeden kaçıyor

Bende çiftleşme istemediğini düşünüyorum

:D beslenme rejimlerinde nijer tohumu var mı?
Var sulukdan nekton e ve s takviyesi var ayrıca mama verdiğim zamanda e takviyesi yapıyorum az da olsa kuş döneminde olduğumuz için şu tüketimi az mamadan da destek çıkıyorum erkek den belli oluyordur destek tam ama icraat yok biraz daha bekleyip ayırma yöntemine gireceğim

Geri