Bu kuş hastamı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Mertcan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mertcan

Meraklı Üye
Arkadaşlar resimde olan kuşun adı kral 1.5 ile 2 yaşları arasında bu kuşa yeni eş aldiğımdan beri degisimler var hic kavga etmeyen kus kavga etmeye basladi esini kendisi secti eski esini birakip yeni es sectirdim eski esi hastaydi bu kus hastami arkadaslar yoksa baska biseymi var anliyamadim cok kavga ediyor

Ekli dosyalar

• IMAG0146.jpg
    IMAG0146.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 17
  • IMAG0147.jpg
    IMAG0147.jpg
    877.6 KB · Görüntüleme: 17
Bende de bir erkek var kafesinde hic bir kusu istemez öter bagirir kovalar eş tutmadi :( bizle ilgili kendi irkini kabul etmiyor malesef sizinkide oyle olabilir bekleyin bakalim belki alisir

ilk esi 1 yasindaydi 8 ay yan yana kaldilar sonra o kacinca yeni es aldim onla 1.5 ay kaldilar simdiki esinide 6 gun once aldim
6 ile 8 ay arasinda en gec eş alinmali diyorlar ben daha erken aldim birde erkek es secmez derler ama evcil ve insancilsa problem olabiliyor düşuk ihtimalde olsa olabiliyor bende yavru bir disi aldim beraber ucuyorlar biraz daha ilimli disi buyuyor tuye girdi tek umudum o okadar yavru aldim baska ciftlerden bunun yavrusunu almak cok istiyorum cok istedigim icin mi olmuyor bilmiyorum

6 ile 8 ay arasinda en gec eş alinmali diyorlar ben daha erken aldim birde erkek es secmez derler ama evcil ve insancilsa problem olabiliyor düşuk ihtimalde olsa olabiliyor bende yavru bir disi aldim beraber ucuyorlar biraz daha ilimli disi buyuyor tuye girdi tek umudum o okadar yavru aldim baska ciftlerden bunun yavrusunu almak cok istiyorum cok istedigim icin mi olmuyor bilmiyorum
Saolun

Geri