Bu kadar tüy dökmesi normal mi.?

İlknur_bjk

Paylaşımcı Üye
Benim disi kusum tuye girdi,daha sonra tam cikamadan gecen cumartesi yumurtadi..Suanda 4 tane yumurtasi var ve uzerinde yatiyor..Lakin anlamadigim asiri tuy dokuyor..Karin kisminda sira sira teni gorunuyor..Acaba yumurtalarinin uzerine yattigindan mi.?Kalamar tasi var,kumu var,gaga tasi var..Acaba birsey eksiiginden mi oldu.?Lütfen cevap yazin,tecrube sahipleri..Yuvaligin icinde kum ve talas istemedi,ama kendi dokulmus tuylerinden yer yapmis kendine..Yuvaligin ici dokulmus tuy dolu..

Ekli dosyalar

• 20170607_084845.jpg
    20170607_084845.jpg
    761.6 KB · Görüntüleme: 14
Talaşı yumurtalardan önce mi koymuştunuz ? Belki şu an kabul edebilir .

Tüy dönemini çabuk atlatması için mamaya katılan destekler var onlardan kullanın göğsünde bazı yerlerde tüy kalmamış hiç .

Talaşı yumurtalardan önce mi koymuştunuz ? Belki şu an kabul edebilir .

Tüy dönemini çabuk atlatması için mamaya katılan destekler var onlardan kullanın göğsünde bazı yerlerde tüy kalmamış hiç .
Evet once koymistum atti hep disari..Daha yumurtalat..Yumurtadan cikinca yavrular yavas yavas talas koyacagim..Ainen asiri dokulmus bende farkindayim..ne gibi ozel mamalar mesela..?Ben petshopdan hazir yumurta mamasi sekilde bir karisim varsi ondan aldim veriyorum ama sanirim bahsettiginiz farkli bir mama

Geri