Bu kadar kusmasi normal mi?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan rio
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

rio

Meraklı Üye
Arkadaşlar kuşum ara sıra kusuyor oyuncağına kustugunu düşünüyordum ancak bu sefer çok fazla kusmus bakar mısınız normal mi ?

Arkadaşlar kuşum ara sıra kusuyor oyuncağına kustugunu düşünüyordum ancak bu sefer çok fazla kusmus bakar mısınız normal mi ?

Normal değil. Kafese yeni peçete serin 3-4 dışkı yapınca yakından resimlerini çekip ekleyin.

Normal değil. Kafese yeni peçete serin 3-4 dışkı yapınca yakından resimlerini çekip ekleyin.

Dışkıları normal. Kustuğu zaman kokusuna bakın, buraya yazın. Dışkılarda bi sorun görünmüyor.

Dışkıları normal. Kustuğu zaman kokusuna bakın, buraya yazın. Dışkılarda bi sorun görünmüyor.
yine çok fazla kusmuş. yani kokladım hafif bi koku var ancak dediğim gibi gece kustuğu için kuruyunca koklayabiliyorum o yüzden tam anlaşılmıyor kokusu :(

bi de sürekli uzun zamandır ağzını açıp kapatıyor bazen minik bişey çıkıyor ağzından hafif koku oluyor :(

en günceli bu şuan

bu da kusmuk dışkı oranı:

en günceli bu şuan

bu da kusmuk dışkı oranı:
Dışkılar normal. Kursağını kontrol edin, boşsa eğer yumurta haşlayın, sarısını su ile muhallebi kıvamına getirin. Şırınga ya da çay kaşığı yardımı ile kuşa yedirin.

Dışkılar normal. Kursağını kontrol edin, boşsa eğer yumurta haşlayın, sarısını su ile muhallebi kıvamına getirin. Şırınga ya da çay kaşığı yardımı ile kuşa yedirin.
peki kusmasının nedeni nedir ? bugün biraz daha kokulu kustuğu yemler ve durgun kuşum :(

5 gün caremycin kullanın bence. Ardından kusma devam edersede 5 gün fungostatin. Ama önce caremycin kullanılıcak.

Geri