Bu hareketi neden yapıyor?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan GreenPue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GreenPue

Yeni Üye
Videoda da görüldüğü gibi bu hareketi sadece abim seslendiğinde yapıyor. Abim gülse bile kanat çırpıyor olduğu yerde.
Ben sesleniyorum veya başka biri bu hareketi asla yapmıyor.
Şaka gibi bir olay tik gibi bir şey mi bu anlayamadık [emoji1] https://streamable.com/uhnroq

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kanatlarını güçlendiriyor ve kan dolaşımını hızlanmasını sağlıyor merak etmeyin bir sıkıntı yok. Uçamayan kuşlar bile çoğu kez kanat çırpma hareketini yaparak oksijen ve kan akışını hızlandırıp daha sağlıklı bir şekilde besin yakılmasını sağlar. Birde kuşlarımız vücut ısılarını ortama göre kanatlarını çırparak ayarlıyorlar.
Ayrıca eşleşmek isteyen kuşlarda kanat çırpma eğiliminde olabiliyorlar.

Kanatlarını güçlendiriyor ve kan dolaşımını hızlanmasını sağlıyor merak etmeyin bir sıkıntı yok. Uçamayan kuşlar bile çoğu kez kanat çırpma hareketini yaparak oksijen ve kan akışını hızlandırıp daha sağlıklı bir şekilde besin yakılmasını sağlar. Birde kuşlarımız vücut ısılarını ortama göre kanatlarını çırparak ayarlıyorlar.
Ayrıca eşleşmek isteyen kuşlarda kanat çırpma eğiliminde olabiliyorlar.

Evet bu dediklerinizi anlıyorum fakat sadece bir kişi seslenince bunu yapıyor. Yani ortama göre vücut ısısı olsa kendi kendine de yapar diye düşünüyorum.
Fakat abim seslendiğinde yapıyor sadece bunu yani çok garip bir olay.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri