Bu haraketin anlamı nedir?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Kader
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kader

Meraklı Üye
Videoda görüldüğü üzere sarı kuşum arada bu hareketi yapıyor. Nedeni nedir?

Kuşlarına yerde durmaya nasıl alıştırdın benim elimde ve omuzumda duruyor sadece

Kuşlarına yerde durmaya nasıl alıştırdın benim elimde ve omuzumda duruyor sadece
Oyuncaklarını hep yere koyuyorum. Önceleri de yerde hep elimden yemek yedirirdim. Şuan da yere sofra bezi gibi birşey serip dal darı veriyorum. Sanırım öyle alıştılar. :)

Bu ses hapşırma değil sanki benimki antibiyotiği verince aynı bu şekilde yaptı ve 5 6 tane öğütülmemiş yem kustu
İlk aldığımda da yapıyordu hatta baya sık yapardı 2-3 ay kadar yapmamıştı şimdi ilk bugün yaptı. Hapşurmaysa üşütmüş mü yani?

Yere alıştırmak çok mükemmel bir şey değil yalnız, bende tam tersine kendi kendine öğrenmiş vazgeçmesi için çabalıyorum. Allah korusun üstüne basma gibi durumlar o kadar çok oluyor ki. Ve bir kaç kere test ettim fazla güvendiği için evdekilere, ayağını dibine kadar uzatsanda korkmuyor. Ve bu gerçekten tehlikeli olabiliyor.

Yere alıştırmak çok mükemmel bir şey değil yalnız, bende tam tersine kendi kendine öğrenmiş vazgeçmesi için çabalıyorum. Allah korusun üstüne basma gibi durumlar o kadar çok oluyor ki. Ve bir kaç kere test ettim fazla güvendiği için evdekilere, ayağını dibine kadar uzatsanda korkmuyor. Ve bu gerçekten tehlikeli olabiliyor.
O kadar degil ya masa uatunde dursun yeter

Geri