Bu gaga taşı hakkında yorumunuz

Erdal Arıcan

Paylaşımcı Üye
İçeriği nekadar doğru bilemiyecem ben kireçten yapıldıklarını duymuştum buda kuşa zarar verirmi acaba verirse çıkarıyım gitsin,bunuda erkeğim mürekkep balığı kemiği yemediği için aldım mineral blogta aldım gıdıklıyor ama zayıf baya ürünü paylaşıyım inceleyin içeriği yazmışlar ama acaba doğrumu:D http://www.hepsiburada.com/jungle-kalsiyum-blok-gaga-tasi-kucuk-p-PTINJNG-023

Bu iyidir ama tek bunu alcaksaniz kargo ucreti bunu uce katlar ama size tavsiyem kendinizde yapabilirsiniz benim gibi [emoji23][emoji16][emoji4]gidin sivi alcisi ve kartonpiyer alcisii alin ne kadar yapacaksaniz yari ondan yari ondan koyun ezilmis yumurta kabugu kalamar katin kus kumu katin toz vitamin katin bunlari gazi alinmis maden suyuyla karin iyice kaba koyun kurutun kullanin ben bu sekil kullaniyorum

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu iyidir ama tek bunu alcaksaniz kargo ucreti bunu uce katlar ama size tavsiyem kendinizde yapabilirsiniz benim gibi [emoji23][emoji16][emoji4]gidin sivi alcisi ve kartonpiyer alcisii alin ne kadar yapacaksaniz yari ondan yari ondan koyun ezilmis yumurta kabugu kalamar katin kus kumu katin toz vitamin katin bunlari gazi alinmis maden suyuyla karin iyice kaba koyun kurutun kullanin ben bu sekil kullaniyorum

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eyvallah emre bey uğraşırsam yaparım artık ,sipariş vermiyecem bizim burda satılıyor bu ürün.

Gagasını törpülemeye yarar.Başka da bir faydası olmaz kanaatimce.

bu tarz gaga taşı almaktansa kumlu kabuklu gaga taşları oluyor tipi kahverengi karışık renklerde onlardada alabilirsiniz.kendiniz yapmıyorsanız eğer

bu tarz gaga taşı almaktansa kumlu kabuklu gaga taşları oluyor tipi kahverengi karışık renklerde onlardada alabilirsiniz.kendiniz yapmıyorsanız eğer
Grit kumlusuda var hepsinden var erkek yemediği için aldım bu ürünü mamaya kalamar kemiği tozu karıştırıyorum artık kalsiyum alması gerek.

Geri