Boş yumurtalar

Mustafaclk

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşlarım çiftleşmeyi beceremediklerinden dişi kuş bış yumurtluyor.

Daha önce boş yumurtladığımda yuvalığı ve yumurtaları aldım ama kuş strese girdi asabileşti.

Şimdi yuvalığı bırakıp tüm boş yumurtaları alsam mı? Ne tapmamı önerirsiniz?

(Lütfen şu kuşu bu kuşu değiştir demeden öneri yapın)

Boşsa zaten bi süre sonra oturmayı bırakır o zaman alırsın. Boş çıkmaması için de bi kaç yöntem var. Erkeğin popo tüyleri gereğinden fazla uzunsa kes. Sperm dişiye geçemez yoksa. Eğer uzunluk normalse vitamin kullan. En iyisi nekton-e ve nekton-s dir suluklarına ikisini de kat. Dozajları İnternette yazıyor. Özellikle nekton-s doluluk oranını arttırıyor diye biliyorum.

Boşsa zaten bi süre sonra oturmayı bırakır o zaman alırsın. Boş çıkmaması için de bi kaç yöntem var. Erkeğin popo tüyleri gereğinden fazla uzunsa kes. Sperm dişiye geçemez yoksa. Eğer uzunluk normalse vitamin kullan. En iyisi nekton-e ve nekton-s dir suluklarına ikisini de kat. Dozajları İnternette yazıyor. Özellikle nekton-s doluluk oranını arttırıyor diye biliyorum.

Erkek dişinin üzerine çıkabilse belki sperm bırakabilecek ama beceremiyor :) Yinede dediklerinizi kaydedeyim lazım olur. Dişinin altında sadece 2 yumurta bıraktım. Artık bekleyeyim kalkana kadar.

Geri