Bir kere yumurtladılar bir daha yok

scorpions78

Yeni Üye
Kuşlarım 2 sene once 4 yumurtadan 3 tanesi sağlıklı yaşadılar yavruları 2 aylık olunca tanıdıklara verdim. Fakat 2 seneden beri bir daha çiftleşmeye teşebbüs bile etmediler ikisini 15 gün ayrı kafeslerde ayırdım ama tekrar birleştirmede yine sonuç yok nijer, kenevir, havuç ve mama takviyesidede bulundum artık tek çarem erkek kuşu değiştirmeyi düşünüyorum sizce ne yapmam gerekir. Lütfen yardımcı olun

Son düzenleme:
15 ay cok uzun bir sure neden ayirma ihtiyaci duydunuz merak ettim. Sizinkiler iyi kusmusler size

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba , yerini değiştirmiş olabilrsiniz. Kuşlar fazla bakımdan yağlanmış olabilir bundan dolayı yumurtlamıyor olablirler. Kuşlarınızın fotoğrafı varsa paylaşabilirmisiniz @scorpions78

20161121_081656-1.jpg
kuşlarım bunlar arkadaşlar beyaz erkek mavi dişi lütfen acil yardım

Konunun acillik bir tarafi yok. Ya huylandilar yapmiyorlar ya da disi kizginlik yumurtasi yapti. Kafeste kalamari eksik etmeyin yer degisikligi yapmayin. Sakin olun sakin birakin yeter.

Onlara özel küçük bir odada ve oda sıcaklığına da çok dikkat ediyorum kimsede rahatsız etmiyor ortam olarak çok iyi bir yerdeler ama sonuç kötü

LG-H860 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onlara özel küçük bir odada ve oda sıcaklığına da çok dikkat ediyorum kimsede rahatsız etmiyor ortam olarak çok iyi bir yerdeler ama sonuç kötü

LG-H860 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Onlari sessiz bir odaya degil herkesin kullandigi odaya koy dene bakalim. Bazi kuslar televizyonun oldugu odayi sever

Geri