Bir kanadı devamli açık.

kuşumun kanadı devamli bu şekilde duruyor ve uzun soluklu uçamiyor sorun nedir ?

• kanat sorunu

Kullanılan: 0 0.0%
  • kanat sorunu

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

mustafasoysal42

Yeni Üye
kuşumun kanadinin sorunu nedir arkadaşlar ?

Ekli dosyalar

• 20170519_183530.jpg
    20170519_183530.jpg
    825.8 KB · Görüntüleme: 16
  • 20170519_183530.jpg
    20170519_183530.jpg
    825.8 KB · Görüntüleme: 11
Hocam hava sıcaklığından tutun strese veya sakatlanmaya kadar devamlı sebebi vardır.
bunun için gözleminiz önemli kuş belli vakitlerde mi yapıyor bunu yoksa kuşu sıkıştırıp incitecek bişey yaptınımız mı ?

Hocam hava sıcaklığından tutun strese veya sakatlanmaya kadar devamlı sebebi vardır.
bunun için gözleminiz önemli kuş belli vakitlerde mi yapıyor bunu yoksa kuşu sıkıştırıp incitecek bişey yaptınımız mı ?
devamli bu şekilde hocam önceleri bir şey yoktu neden oldu anlamadım titriyor ve devamlı bu şekilde çok uzun uçamiyor normal tunekte dururken çok belli olmuyor çok az açık duruyor ama uçtuktan sonra o kanadini zor kapatiyor

hep mi böyle sorun vardı yoksa yeni yeni olmaya başladıysa kanadı zedelenmişdir. 2 kanat açıyorsa strest ve sıcak basması tek kanatta acı çeker gibi davranıyorsa zedelenme

Hocam 3 haftadır falan böyle başta onemsemedim geçer diye düşündüm ama geçmiyor tek kanadinda sorun var diğeri normal o kanadina dokundurmuyor hic

Kanadı kırılmış yada incinmiş olabilir kuşu uçurmayın kanadı daha fazla zarar görebilir. (suyuna vitamin katın)

Kanadı kırılmıştır kaynamadan götürmen lazım yoksa yanlış kaynadığında birdaha uçamıyorlar aynı durum başıma geldi egzersiz yapıyorum kuşuma direk yere çakılmıyor eskisi gibi havalanıyor az

Geri