Bir aylık muhabbet kuşu su içmiyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Melekkk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Melekkk

Yeni Üye
Bir aylık muhabbet kuşum su içmiyor çok cana yakın bizden korkmuyor artık suluğunun yerini de değiştirdim yemeğini yiyor yemekte bir sıkıntı yok şükür suyunda iki gündür suluğunu elime alıyorum kuştan parmağımda öyle içiyor ne yapabilirim

Müdahale etmekten kaçının. Suluğunun yerini değiştirmeyin. Uygun bir yerde sabit dursun. Zaten az su içerler, merak etmeyin o içeceği zamanı bilir. Siz görmeden içiyorlardır :)
Bir kaç defa değiştirdim ancak şuan tam yrmliğinin yanına koydum değiştirmem zaman şöyle bişi var parmağıma koyuyorum sulukta diğer elimde kana kana içiyor bende endişelendim

Bir kaç defa değiştirdim ancak şuan tam yrmliğinin yanına koydum değiştirmem zaman şöyle bişi var parmağıma koyuyorum sulukta diğer elimde kana kana içiyor bende endişelendim
Siz öyle alıştırırsanız hep sizden bekler. Kendi kendine içmeyi öğrenmesi lazım. Siz suluğu dediğim gibi güzel bir yere takın müdahale etmeyin o içecektir

Şuan yemliğinin yanında akşam oradan içerken gördüm oradan kaldırmicam çok teşekkür ederim yardımlarınız için

Geri