Bir avuç kusma

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Eydaena
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Eydaena

Yeni Üye
Arkadaşlar hepinize merhaba. Muhabbet kuşum fotoğrafta da gördüğünüz gibi bir avuç nerdeyse kustu bütün yediği tohumları çıkardı olduğu gibi. Fotoğrafta dışkısı da var. İlk defa başıma geliyor hasta mı?

Ekli dosyalar

• A1FC324D-114D-48FB-8FDF-3B384DEE5BE0.jpeg
    A1FC324D-114D-48FB-8FDF-3B384DEE5BE0.jpeg
    994.1 KB · Görüntüleme: 34
Kuşu da görebilir miyiz? Erkek ve kızışmış olabilir.
Dediğiniz gibi erkek. Fakat henüz 3,5 aylık çok ufak değil mi kızışma dönemi için.. bir nesneye yada aynaya da kusmadı bir de. Kafesinin kapısına çıktı başladı sağa sola doğru kusmaya

Dışkısı normal. Bence sevdiği bir şeye yem sunma hareketinde bulunmuş. Kuşun fotoğrafını ekler misiniz?

Dışkısı normal. Bence sevdiği bir şeye yem sunma hareketinde bulunmuş. Kuşun fotoğrafını ekler misiniz?
Kafesinin kapısına çıkarak yaptığı için bu durumu hangi nesneye yaptığını anlamadım. Ayrıca çok ufak daha 4 aylık bile değil. Kızışma olur mu

Ekli dosyalar

• D449ED13-92EC-4157-BE02-63E0208EB9C2.jpeg
    D449ED13-92EC-4157-BE02-63E0208EB9C2.jpeg
    944.1 KB · Görüntüleme: 24
Kafesinin kapısına çıkarak yaptığı için bu durumu hangi nesneye yaptığını anlamadım. Ayrıca çok ufak daha 4 aylık bile değil. Kızışma olur mu
Kızışma var ya da yok demiyorum ama dışkısının normalliği, yemin de salyalı ve kokusuz olmamasından dolayı(koku var demediniz) hastalık kusmuğu olmadığını düşünüyorum.

Kuş ıslak mı ? ben mi öyle görüyorum ?

Üşütmüş olabilir. Nefes alması nasıl ? Hırıltı var mı ?

Yok kuş ıslak değil sanırım öyle gördünüz. Nefesi normal hırıltısı yok. Bir tek sıklaşan hapşurukları vardı dün. Bugün sabahta bir iki sulu hapşurdu sonra kesildi. Hareketinde sıkıntı yok. Keyfi yerinde gibi duruyor. Kustuktan sonra bir iki defa yemliğinde gördüm onu. Sabah bir defa daha bir iki tohum daha saçtı kursağından

Kuş ıslak mı ? ben mi öyle görüyorum ?

Üşütmüş olabilir. Nefes alması nasıl ? Hırıltı var mı ?
Yok kuş ıslak değil sanırım öyle gördünüz. Nefesi normal hırıltısı yok. Bir tek sıklaşan hapşurukları vardı dün. Bugün sabahta bir iki sulu hapşurdu sonra kesildi. Hareketinde sıkıntı yok.Keyfi yerinde gibi duruyor. Kustuktan sonra bir ikidefa yemliğinde gördüm onu. Sabah bir defa daha bir iki tohum daha saçtı kursağından

Ekli dosyalar

• EC3CCED7-99D4-4A27-8041-C505E89596F9.jpeg
    EC3CCED7-99D4-4A27-8041-C505E89596F9.jpeg
    848.3 KB · Görüntüleme: 14
Tamam geçmiş olsun kuş üşütmüş siz 5 gün süre boyunca suluğuna 4 damla limon damlatın günlük olarakta tazeleyin. Gün aşırı meyve sebzesini eksik etmeyin gece yatarkende kafesin 4/3 nü tülbent ile örtün sıcak ta kalsın..

Yok kuş ıslak değil sanırım öyle gördünüz. Nefesi normal hırıltısı yok. Bir tek sıklaşan hapşurukları vardı dün. Bugün sabahta bir iki sulu hapşurdu sonra kesildi. Hareketinde sıkıntı yok. Keyfi yerinde gibi duruyor. Kustuktan sonra bir iki defa yemliğinde gördüm onu. Sabah bir defa daha bir iki tohum daha saçtı kursağından
Tamam geçmiş olsun kuş üşütmüş siz 5 gün süre boyunca suluğuna 4 damla limon damlatın günlük olarakta tazeleyin. Gün aşırı meyve sebzesini eksik etmeyin gece yatarkende kafesin 4/3 nü tülbent ile örtün sıcak ta kalsın..

Çok teşekkür ederim hemen yapıcam dediklerinizi

Geri