Bir şey yemezse ölecek

Fındık - Fıstık

Meraklı Üye
Kuşum uzun zamandır soğuk algınlığı çekiyor. Geçen hafta antibiyotik verdik, sonrasında iyice kötü oldu. Antibiyotik çoktan bitti. Birkaç gündür yeme karşı isteksiz. Dünden beri yem yemek için çabalıyor ama alt gagası ile kıramıyor sanırım. Çok halsizleşti. Sadece peynir yiyor ama fazlası zarar diye korkuyorum. Acilen ne yedirebilirim? Aksi takdirde akşamı göremez gibi. İshal yok bu arada.

Yumurtanın beyazını verdim. Yedi. Gücünü bulana kadar yedirsem sakınca olur mu? Yem kıramıyor, midesine hiç yem girmedi.

Yumurta haşlayın, sarısını su ile muhallebi kıvamına getirin. Çay kaşığı ya da şırınga ile kuşa yedirin.

Dışkı fotoğrafı paylaşırmısınız.
Beyazını elimle küçük parçalar halinde koparıp koparıp uzatıyorum, yiyor. Beyazını bu şekilde yedirmem ishal filan yapar mı? Dediğiniz sarısını sulandırmayı da yapayım. Dışkı fotosu da atacağım. Suyu önüne koyup zorla içirdim bu arada.

Kuşun son dışkısı

Ekli dosyalar

• 5a4aa022-df53-43fa-a645-a8000d54c86b.jpg
    5a4aa022-df53-43fa-a645-a8000d54c86b.jpg
    55.7 KB · Görüntüleme: 10
Beyazını elimle küçük parçalar halinde koparıp koparıp uzatıyorum, yiyor. Beyazını bu şekilde yedirmem ishal filan yapar mı? Dediğiniz sarısını sulandırmayı da yapayım. Dışkı fotosu da atacağım. Suyu önüne koyup zorla içirdim bu arada.
Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın bakalım.

Geri