bir şey onu ısırıyor gibi ötüyor

Muratcetinkaya

Yeni Üye
Bir aydır kuşum böyle sorunu nedir bulamadım bite rastlamadım bit ilacına kadar sıktım fakat sonuç alamadım. Gece ben gün içinde sanki bir şey onu ısırıyor gibi ötüyor lütfen yardım edin. Oturduğum il de muhabbet kuşu ile ilgili veteriner Yok maalesef. Mantar olabilir mi derisi bu bu şekilde

Ekli dosyalar

• 1A6FB8C1-75EF-4DEB-B891-FDF8E7178119.jpeg
    1A6FB8C1-75EF-4DEB-B891-FDF8E7178119.jpeg
    1.3 MB · Görüntüleme: 33
  • 48917F6D-F39D-4654-8912-CB316CF031BE.jpeg
    48917F6D-F39D-4654-8912-CB316CF031BE.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 34
  • 41E6503F-C41E-4469-B24B-4E2F1602CB91.jpeg
    41E6503F-C41E-4469-B24B-4E2F1602CB91.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 35
Ilık suya biraz elma sirkesi koy bir yıka kafesi çok iyi temizle elma sirkesiyle, tüneği değiştir mümkünse çam dalından yap bit gelmez, sonrada bol bol yulaf ver kopan tüyleri erkenden gelsin 7 yıldır kuş besliyorum yolunan tüy felan oldu mu veriyorum yulafı hemen yerine beyaz beyaz çıkıntılar başlıyor sonra yulaf vermeyi kesiyorum.

Ilık suya biraz elma sirkesi koy bir yıka kafesi çok iyi temizle elma sirkesiyle, tüneği değiştir mümkünse çam dalından yap bit gelmez, sonrada bol bol yulaf ver kopan tüyleri erkenden gelsin 7 yıldır kuş besliyorum yolunan tüy felan oldu mu veriyorum yulafı hemen yerine beyaz beyaz çıkıntılar başlıyor sonra yulaf vermeyi kesiyorum.
Çok teşekkür ederim. Kafesi Defalarca yıkadım sıcak sularla başka şeylerle bit olduğunu düşünmüyorum niye Böyle oldu anlamıyorum hemen yulaf alacağım markette satılan olur dimi

Çok teşekkür ederim. Kafesi Defalarca yıkadım sıcak sularla başka şeylerle bit olduğunu düşünmüyorum niye Böyle oldu anlamıyorum hemen yulaf alacağım markette satılan olur dimi
Bu tür yulafı çok severler market de ki yulaf nasıldır bilmiyorum ama seçici davranıyorlar yumurta maması da yap
39053
ki nası

Vilmectin diye bir damla var. Deriye bir damla damlatinca kana geçip, bit pire parazit gibi şeylerin hayvanı terk etmesini sağlıyor. İsterseniz bulunduğunuz yerde sorun, yüksek ihtimalle sorununuz çözülecektir.
Avimec olarak damla var. Bulursanız o da işe yarar.

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vilmectin diye bir damla var. Deriye bir damla damlatinca kana geçip, bit pire parazit gibi şeylerin hayvanı terk etmesini sağlıyor. İsterseniz bulunduğunuz yerde sorun, yüksek ihtimalle sorununuz çözülecektir.
Avimec olarak damla var. Bulursanız o da işe yarar.

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok teşekkürler yem satan yerlerde bu ilaçları bulabilir miyim hemen TEM’in edeceğim

Geri