Bilinmeyen Hastalık

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Melcey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Melcey

Yeni Üye
Herkese merhaba. Belki şu zamana kadar on tane muahbbet kuşum olmuştur ama daha önce hiç böyle birşeye rastlamadım o yüzden yardımlarınıza ihtiyacım var. Kuşumu daha 2 aylıkken aldım ve dışkısının popo kısmına yapışma haricinde şu zamana kadar bir problem yaşamadık. Ancak 1 hafta öncesinde kuşum bir anda halsizleşti ve uçma ve konma problemi yaşamaya başladı. O günün sabahında kafesinden çıkardığımda çok normal ve sağlıklı bir kuş iken 4-5 saat sonra çıkardığımda sanki hayvan biranda değişmişti. Acaba kafasını mı bir yere çarptı dedim ama 1 hafta oldu ölse ölürdü. Vitaminsiz mi kaldı dedim biraz da ishali vardı ama vitamin bir değişiklik yapmadı ishali de geçti şuanda. Ancak hala çok halsiz, çok sakin ve uzun uçamıyor ve konduğunda dengesini sağlayamıyor. Sizce fiziksel bir problemi mi var yoksa başka bir hastalık mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim..

Kuşun resmini ve dışkısının resmini paylaşır mısın?

IMG_1219.JPG
IMG_1218.JPG
Kuşun resmini ve dışkısının resmini paylaşır mısın?

Dün akşam tünekte tutunamamaya başladı şimdi kafesin dibinde duruyor. Yürümekte zorluk çekiyor hatta düşüyor. Bazen kanatlarını açıp atak geçiriyormuş gibi oluyor nolduğunu anlayamadım. Veterinere götürücem ama anlayan yok maalesef.

Geri