Bilgi Istiyorum

Kayahan Günay

Paylaşımcı Üye
Kuşun Yaşı Cinsi Cinsiyeti Hakkında Bilgi Istiyorum.

Bide Popo Kisminda Kakasi Tüylere Yapisiyor Her Hangi Bi Sikinti Olurmu.

Son düzenleme:
Gagasında ki siyahlıktan ve tepe tüyleri 1 aylık olduğunu işaret ediyor.
Yeni yeme düşmüş diye tabir edilen .
Suyundaki sarılık neden kaynaklı acaba?

Vitamin ilacı

Gagasında ki siyahlıktan ve tepe tüyleri 1 aylık olduğunu işaret ediyor.
Yeni yeme düşmüş diye tabir edilen .
Suyundaki sarılık neden kaynaklı acaba?
Vitamin ilacından kaynaklaniyo

Poposunda biriken kaka sıkıntı çıkarırmi?

Kuş 1 aylık var yok gibi, çok küçük görünüyor,, sıkıntı olmaz inşallah bizimki de öyleydi yavrularda olabiliyor sanırım ilerleyen dönemlerde sürekli o şekilde olması sıkntı

Konuyu yanlış yere, ilanlar bölümüne, açtığınızdan konunuz doğru forum başlığı altına taşınmıştır. Keyifli, sağlıklı hobiler dilerim.

??

kuş yerli (renk kuşu) ve dişi maşallah
poposunda biriken dışkıların sebebı kafesıne henuz alısamayan kuslar ışıklar sondugunde kendılerını guvende hisstemez yada gece cıkan kapı carpması dısardan gelen sesler vs kusu korkuttugundan karanlıkta sağa sola ucmasına neden olur.karanlıkta tekrar hareket etmezler kafes tellerıne tutunup uyurlar.bu sekıldede dıskıları yere dusmez popo kısmındakı tuylere yapısır.
dıskı katı degıl sıvıysa ishaldir.aldıgınızda kontrol edılmelıydı ıshal.bulundugu kumeste bakterıyel yada stres baglantılı ıshal olmus olabılır.yıne baska bir sebep ortam degısıklıgınden dolayı strese gırer genelde yenı kuslar.bu stresten dolayı kısa surelı ıshal gorulebılır.

kuş yerli (renk kuşu) ve dişi maşallah
poposunda biriken dışkıların sebebı kafesıne henuz alısamayan kuslar ışıklar sondugunde kendılerını guvende hisstemez yada gece cıkan kapı carpması dısardan gelen sesler vs kusu korkuttugundan karanlıkta sağa sola ucmasına neden olur.karanlıkta tekrar hareket etmezler kafes tellerıne tutunup uyurlar.bu sekıldede dıskıları yere dusmez popo kısmındakı tuylere yapısır.
dıskı katı degıl sıvıysa ishaldir.aldıgınızda kontrol edılmelıydı ıshal.bulundugu kumeste bakterıyel yada stres baglantılı ıshal olmus olabılır.yıne baska bir sebep ortam degısıklıgınden dolayı strese gırer genelde yenı kuslar.bu stresten dolayı kısa surelı ıshal gorulebılır.
Tesekkurler

Kuşunuz yerli cins ve eyer flassız çekti iseniz resmi cinsiyeti dişi henüz 1 aylık. kuşlarda yer ve yeme içme değişikliği geçici isal e vs.. sebep olabilir. alışma sürecinde dal darı ile beraber 1-2 gün sade aspur vermeniz faydasına olacaktır. vitamini haftada 2 günden fazla vermeyin

Maşallah kusunuz çok güzel nerden aldığınızı sorabilirmiyim bende bu renkte bi kuş istiyorum ama bulamıyorum

Geri