Beyler eşine alışma süreci ?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan husaysem
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

husaysem

Meraklı Üye
Beyler arkadaşımın bu kuşunu salmaya attırdık biriyle anlaştı yem kustu erkek nereye giderse 20 kuşun arasından erkeğin peşinden gitti yani anlaştı yarım saat felan izledik anlaştılar
Eve getirdik kuşları yuvalık felanda aldı akadaşım taktık pasifler bayağı eşine alaşamadı mı acaba yoksa rş tutmadımı orda baya anlaşıyodu ama,
Acaba ortamanı alışamadı dişi anlamadım ne dersiniz ?

26b60ab4d7cd7f0cc629a722318b9377.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beyler arkadaşımın bu kuşunu salmaya attırdık biriyle anlaştı yem kustu erkek nereye giderse 20 kuşun arasından erkeğin peşinden gitti yani anlaştı yarım saat felan izledik anlaştılar
Eve getirdik kuşları yuvalık felanda aldı akadaşım taktık pasifler bayağı eşine alaşamadı mı acaba yoksa rş tutmadımı orda baya anlaşıyodu ama,
Acaba ortamanı alışamadı dişi anlamadım ne dersiniz ?

26b60ab4d7cd7f0cc629a722318b9377.jpg

+

Bu resimdeki arkadaşımın kuşuydu yanına gidip beraber erkek aldık

Erkek aldık dişi aynıda erkek pasif gibi orda hareketliydi ve bizim dişiye baya kur yapıyodu , dişide kur yapıyodu,şimdi ikiside pasif gibi, erkekte kızışmış

++

Bende erkeğime dişi aldım 2 gün önce bendede dişi çok pasif ortamları değişti diye sanırım acele etmemek lazım.

Bunu yaşayan varmı arkadaşlar sonradan düzelen

Erkek ic güvesi gelince öyle okuyor genelde erkeği bir kafese alin dişiyi.bir kafese erkek kafese hüküm sürsün sahiplendin.sonra dişiyi.erkegin sahiplendiği kafese koyun ondan sonra takip.edin

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamam öyle yapaağım üstteki kardeşin (elzem) neden peki ?

Bende erkeğime dişi aldım 2 gün önce bendede dişi çok pasif ortamları değişti diye sanırım acele etmemek lazım.
Kuşlar sürü.psikoljisi ile hareket eder şimdi kalabalıktan çıkıp yanlızlığa geldi 1 2 kuş olan bir yer strasse gir.istir alışsın gecer

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alışma sürecini garklı kafeste ayrıma yöntemi tarzında tapsa iyi olmaz mı ?

Geri