baytril

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan nothing
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

nothing

Yeni Üye
merhaba kuşum içi baytril damlayı nereden alabilirim vede fiyatı nedir acaba

Veterinerlerde ve bazı petshoplarda vardır. Fiyatı 15-20 lira civarı.. Neden baytril vereceksiniz ?

bytrill antibiyotiktir ezbere kullanılmaz yanlış bir durumda yarardan çok zarar verir

Hemde en güçlü antibiyotiklerden biridir. Teşhisten eminseniz kullanın ama değilseniz önce teşhis'i netleştirin.
ben veteriner verdi diye 10 günden fazla oldu kullanıyorum, veteriner demiş olsada korkmaya başladım antibiyotik kullanımı kuşlarda çok riskli oluyor malesef

bytrill antibiyotiktir ezbere kullanılmaz yanlış bir durumda yarardan çok zarar verir
bir veterinere mesaj üzerinden sorduğumda söyledi bytrilli . ama siz zaten diğer konumada cevap vermişsiniz mikostatin almaya karar verdim. teşekkürler.

bir veterinere mesaj üzerinden sorduğumda söyledi bytrilli . ama siz zaten diğer konumada cevap vermişsiniz mikostatin almaya karar verdim. teşekkürler.
ben değil diğer arkadaş cevap vermiştir eğer kesinlikle mantar olduğunu düşünüyorsanız antibiyotik bir işe yaramıyor boşuna bağırsak florasınıda bozarsınız kuşun

ben değil diğer arkadaş cevap vermiştir eğer kesinlikle mantar olduğunu düşünüyorsanız antibiyotik bir işe yaramıyor boşuna bağırsak florasınıda bozarsınız kuşun
ilgilendiğiniz için teşekkürler , açıkçası hastalığını tam anlayamadım daha ilk kez hasta oluyor çünkü dün kustu , titredi vede kursak kısmı şişti biraz ayrıca ishal . bugün daha iyi 1 kere kustu gibi birşey oldu ama neşesi iyi dünkü kadar kötü değil ama hala ishal, hastalığı ne olabilir sizce bi bilginiz varmı bu konuda yanlış ilaç kullanmak istemiyorum

ilgilendiğiniz için teşekkürler , açıkçası hastalığını tam anlayamadım daha ilk kez hasta oluyor çünkü dün kustu , titredi vede kursak kısmı şişti biraz ayrıca ishal . bugün daha iyi 1 kere kustu gibi birşey oldu ama neşesi iyi dünkü kadar kötü değil ama hala ishal, hastalığı ne olabilir sizce bi bilginiz varmı bu konuda yanlış ilaç kullanmak istemiyorum
daha önce böyle birşey yaşamadım kesin birşey diyemem araştırmanız lazım ama unutmayın doğada kuşlar hastalıklarını gizlerler yani çok geç olana kadar sadece ufak belirtiler verirler o yüzden keyfi yerinde hasta değildir demek yanlış bir düşünce

Geri