Bacakları çarpık galiba

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan corloene
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

corloene

Yeni Üye
Arkadaşlar en küçük yabrumun bacakları carpık sanırım. nasıl bir tedavi uygulamalıyım ?

Ekli dosyalar

• 20161118_193041.jpg
    20161118_193041.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 40
Uzuldum insallah degildir. Plastik follukta carpik bacak olmaz diyorlardi yururken gordunuz mu yurumesi nasil

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Küçük olduğu için ayakta durmakta zorlanıyor benim yavrularda öyleydi şimdi maşallah topladılar.

Arkadaşlar en küçük yabrumun bacakları carpık sanırım. nasıl bir tedavi uygulamalıyım ?
Elinize aldığınızda bacaklarını altında toplayabiliyorsa çarpık bacak değildir. Bence çarpık bacak gibi durmuyor.yavru oldugu icin bu kadarı normal
Keyifli hobiler

Kuşların maşallahı var ne çarpık bacağı. Gayette düzgün duruyorlar. Tedavi falan uygulamana gerek yok

çarpık bacak durumu felan göremedim ? neye göre hangi kuş için söylediniz bilmiyorum. yine de tereddütünüz varsa elinize alnıdızda ayaklarını dik tutabiliyor ise çarpık bacak söz konusu değildir. yavruları ilk 7 gününde ayakda durması zaten söz konusu değil

Uzuldum insallah degildir. Plastik follukta carpik bacak olmaz diyorlardi yururken gordunuz mu yurumesi nasil

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yürürken görmedim yürüyemiyor.ama üretici birisine danıştım güçsüz büyüdükçe toparlar dedi bakalım bekliycem.

çarpık bacak durumu felan göremedim ? neye göre hangi kuş için söylediniz bilmiyorum. yine de tereddütünüz varsa elinize alnıdızda ayaklarını dik tutabiliyor ise çarpık bacak söz konusu değildir. yavruları ilk 7 gününde ayakda durması zaten söz konusu değil
bir ayağını tam düz tutuyor diğerini tutamıyor.güçlendikçe düzelecektir. Dediler.suluğuna hipraminchok koyuyorum kuşların bakalım artık.

Geri