Başı aşağı duran muhabbet kuşu

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Bbtlb02
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bbtlb02

Meraklı Üye
Merhaba misafirliğe geldiğimiz evde böyle duran bir kuş gördüm dışkı resmini çekemedim sizce hastalıktan mı böyle duruyor ne hastalığı olabilir şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• 20220527_230300.jpg
    20220527_230300.jpg
    934.4 KB · Görüntüleme: 12
Sadece bu fotodan yorum yapmak yanlış olur. Yemesi içmesi nasıl. Hangi aralıklarla yapıyor bu durumu. Hareketleri nasıl vs.

Sadece bu fotodan yorum yapmak yanlış olur. Yemesi içmesi nasıl. Hangi aralıklarla yapıyor bu durumu. Hareketleri nasıl vs.
Sadece böyle duruyor ben gelince 2 saat gördüm hiç kafasını kaldırmıyor yemesine içmesini takip edemiyorum malesef ne yapmaları lazım sizce

Yanlış yönlendirmek istemem. 2 saat az bir süre degil.sallabaş yada sinirsel bir durum demek için yanlış olur. Gözlemlemek lazım. Bilen gören arkadaşlar yardımcı olur belki. Ama en güvenilir kanatlı uzmanın görmesi lazım.

Yanlış yönlendirmek istemem. 2 saat az bir süre degil.sallabaş yada sinirsel bir durum demek için yanlış olur. Gözlemlemek lazım. Bilen gören arkadaşlar yardımcı olur belki. Ama en güvenilir kanatlı uzmanın görmesi lazım.
Ben hasta olduğunu söyledim artık yarın ilgileneceklerini söylediler teşekkürler sizede giderken baktığımda hala böyle duruyordu

Evet en doğrusu kanatlı uzmana götürmeleri. Çünkü hiç normal değil o kadar süre baş aşağı durması. Rica ederim. Geçmiş olsun.

Merhaba misafirliğe geldiğimiz evde böyle duran bir kuş gördüm dışkı resmini çekemedim sizce hastalıktan mı böyle duruyor ne hastalığı olabilir şimdiden teşekkürler

Kuş sallabaş çok net. Antibiyotik tedavisi ve vitamin takviyeleri gerekiyor..

Geri