Böcek spreyi

Oykubulunur

Meraklı Üye
Kuşumun bulunduğu odada böcek spreyi kullanmak zorundayım kuşumu odadan çıkartıp spreyi sıksam biraz bekleyip kuşumu odaya alsam zararı olur mu acaba yoksa tamamen kuşumu o odadan ayırmalı miyim? Bahsettiğim sprey Raid max kokusuz

Kuşumun bulunduğu odada böcek spreyi kullanmak zorundayım kuşumu odadan çıkartıp spreyi sıksam biraz bekleyip kuşumu odaya alsam zararı olur mu acaba yoksa tamamen kuşumu o odadan ayırmalı miyim? Bahsettiğim sprey Raid max kokusuz
iyi ruzgar alan bir odaysa ahmet ustanin dedigi dogru.ama benim evdeki oda iyi ruzgar almadigi icin 4-5 saat havalandiriyorum

Iyi ruzgar alsa 2 saat cok bile ama ruzgar almayinca sikinti.bizim apartmanda alt katlarda bocek sorunu var ve ruzgar alan bir apartman degil.komsum bu yuzden forpus papaganini kaybetti maalesef.
Ben de aynı durumdayim 1. Kat oldugu için zaten ama en uygun oda kuşumun kalması için orası ve sadece orda böcek sorunu var o odaya koymazsam soğuk bi odaya alıcam soğuk odaya almazsam da sıcak ama havalandırmamis bir odaya alıcam çok kararsızım

Ben de aynı durumdayim 1. Kat oldugu için zaten ama en uygun oda kuşumun kalması için orası ve sadece orda böcek sorunu var o odaya koymazsam soğuk bi odaya alıcam soğuk odaya almazsam da sıcak ama havalandırmamis bir odaya alıcam çok kararsızım
Böceklerin saklandığı süpürgelik , kapı pervazı vb. gibi yerleri tespit edip alçı ile kapatmak daha uygun olabilir bence .

Geri